اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
همزمان با هفته دامپزشکی:

فرماندار اشکذر بر نظارت مداوم مراکز سلامت‌محور کشتارگاهی تاکید کرد

شناسه خبر : 101713 | تاریخ انتشار : : 14 مهر 1400 - 9:27 | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر در جریان بازدید از شبکه دامپزشکی این شهرستان؛ ضمن عرض تبریک و خداقوت به تلاشگران عرصه دامپزشکی؛ به تمرکز مهمترین کشتارگاه‌های صنعتی دام و طیور در شهرستان اشکذر و  نقش مهم این شهرستان در تأمین نیازهای غذایی استان یزد اشاره و بر نظارت مداوم کشتارگاه‌ها به عنوان مراکز سلامت محور تأکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با فرارسیدن هفته دامپزشکی و با هدف بررسی مشکلات و مسائل این حوزه، هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی مدیر جهاد کشاورزی و رئیس صنعت، معدن و تجارت این شهرستان از شبکه دامپزشکی اشکذر بازدید و رئیس و دیگر پرسنل این اداره گفتگو کرد.

فرماندار اشکذر در جریان این بازدید ضمن عرض تبریک و خداقوت به تلاشگران عرصه دامپزشکی، به تمرکز مهمترین کشتارگاه‌های صنعتی دام و طیور در شهرستان اشکذر و  نقش مهم این شهرستان در تأمین نیازهای غذایی استان اشاره و بر نظارت مداوم بر کشتارگاه‌ها به عنوان مراکز سلامت محور تأکید کرد.

هادی‌نسب در ادامه همچنین با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در راستای کنترل، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی از سوی شبکه دامپزشکی شهرستان، تصریح کرد: با توجه به ورود و اشاعه بیماری‌های آنفلوانزای طیور و آنگارا در استان، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه در این خصوص بسیار ضروری است.

شریعتمدار رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر نیز ضمن قدردانی از حضور فرماندار و مدیران ادارات جهاد کشاورزی و صمت شهرستان، به بیان برخی از مشکلات و مسائل مربوط به این حوزه پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tO7m6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec