اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

فرماندار اشکذر بر ضرورت توجه به نقش ویژه مربیان پرورشی در مدارس تاکید کرد

شناسه خبر : 97234 | تاریخ انتشار : : 14 اسفند 1399 - 8:00 | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر: یقیناً توجه ویژه به بحث تربیت و پرورش در کنار آموزش و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان و خانواده‌های ایشان، تأثیر بسزایی در کسب این موفقیت داشته است.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی مراسمی که مربیان پرورشی مدارس شهرستان حضور داشتند؛ ضمن تبریک روز تربیت اسلامی و امور تربیتی به مربیان پرورشی و مشاوران مدارس، با تأکید بر ضرورت توجه به نقش ویژه مربیان پرورشی در مدارس خاطرنشان کرد: مربیان پرورشی برای موفقیت در رشته خود باید هنرمند باشند و هنرشان خلاقیت، نوآوری و ابتکار در جذب بیش ازپیش دانش‌آموزان به تعلیم و تربیت است.

هادی‌نسب در ادامه با قدردانی از تلاش‌ها ‌و زحمات مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه بخاطر موفقیت‌های بدست آمده و وضعیت مطلوب در حوزه آموزش و پرورش شهرستان، گفت: یقیناً توجه ویژه به بحث تربیت و پرورش در کنار آموزش و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان و خانواده‌های ایشان، تأثیر بسزایی در کسب این موفقیت داشته است.

محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر نیز در جمع مربیان پرورشی شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان احیاگران تربیت اسلامی در مدارس به تبیین نقش معاونین و مربیان پرورشی در بازاندیشی و بازآفرینی اندیشه‌های ناب ایرانی و اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های مربیان پرورشی و مشاوران مدارس شهرستان اشکذر تجلیل به عمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aoqTP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec