اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

فرماندار اشکذر بر جذب مشارکت سازمان‌های مردم نهاد و دوستداران میراث فرهنگی تاکید کرد

شناسه خبر : 94777 | تاریخ انتشار : : 03 آبان 1399 - 13:09 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در بازدید از اردوی جهادی گروه مردم‌ نهاد اسفنجرد و مرمت مجموعه تاریخی سرحوض عزآباد؛ ضمن عرض خداقوت به جهادگران؛ احساس تعلق جوامع محلی به میراث فرهنگی را ستودنی توصیف کرد و خطاب به مسئولان این شهرستان بر جذب مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در راستای حفظ آثار و ابنیه تاریخی و کاهش هزینه‌ها تأکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر به همراه جمعی از مدیران این شهرستان با حضور در روستای عزآباد رستاق در جمع شرکت کنندگان در اردوی جهادی گروه مردم‌ نهاد اسفنجرد حاضر شد و از نزدیک روند مرمت مجموعه تاریخی سرحوض عزآباد را مورد بازدید و بررسی قرار داد.

هادی‌نسب در این بازدید ضمن عرض خداقوت به جهادگران، احساس تعلق جوامع محلی به میراث فرهنگی را ستودنی توصیف کرد و خطاب به مسئولان شهرستان بر جذب مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در راستای حفظ آثار و ابنیه تاریخی و کاهش هزینه‌ها تأکید کرد.

گفتنی است مجموعه تاریخی سرحوض عزآباد ظرف مدت چهار روز به همت جهادگران گروه مردم‌ نهاد اسفنجرد و با مدیریت اداره میراث فرهنگی شهرستان اشکذر و حمایت و پشتیبانی فرمانداری این شهرستان و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، مرمت و بازسازی خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Q5H6V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec