اشکذر خبر

فرمادار شهرستان اشکذر از واحد تولید لباس یکبار مصرف ایزوله احسان طب بازدید کرد

شناسه خبر : 90540 | تاریخ انتشار : : 11 فروردین 1399 - 1:57 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر هادی هادی نسب فرماندار و میثم فلاح رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان در شهرک صنعتی نیکو این شهرستان بازدید کردند. در این جریان این بازدید فرماندار شهرستان اشکذر گفت: […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر هادی هادی نسب فرماندار و میثم فلاح رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان در شهرک صنعتی نیکو این شهرستان بازدید کردند.

در این جریان این بازدید فرماندار شهرستان اشکذر گفت: این روزها که شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی را در کشور و استان یزد به وجود آورده است؛ استفاده از لباس کار یک بار مصرف ایزوله پزشکی، برای پزشکان و کادر درمان بیمارستان ها بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه جنس لباس تولید شده در این واحد از  پارچه تقویت شده اسپان باند ۳ لایه می باشد و محل دوخت و زیپ توسط چسب مخصوص حفاظت شده است، افزود: تولید لباس های یک بار مصرف ایزوله واحد احسان طب پارسیان طبق استاندارد اداره کل تجهیزات پزشکی است و فقط به بیمارستان ها فروخته می شود.

خاطر نشان میگردد؛ واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان با سرمایه گذاری بالغ بر سیزده میلیارد تومان و اشتغال زایی مستقیم ۳۰ نفر روزانه هزار دست انواع لباس های ایزوله مخصوص جراحی و کرونایی تولید می کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cfdjy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *