اشکذر خبر

ثبت نام فقط تا 22 خرداد

فرصت برابر برای مناظره کاندیداهای شورای اسلامی شهرهای اشکذر، مجومرد و خضرآباد

شناسه خبر : 98973 | تاریخ انتشار : : 20 خرداد 1400 - 13:11 | ارسال توسط :

پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در نظر دارد تا فرصتی برابر برای ارائه برنامه های کاندیداهای شورای اسلامی شهرهای اشکذر، مجومرد و خضرآباد به صورت زنده فراهم کند.

اشکذر خبر: با توجه به آغاز تبلیغات انتخابات از تاریخ ۲۰ خرداد و در راستای فرصت برابر برای ارائه دیدگاه های کاندیداهای شورای اسلامی برنامه لایو اینستاگرامی مناظره در پیج اشکذر خبر و سایز پیج ها و سایت های مرجع شهرستان برگزار می شود.

در این برنامه هر یک کاندیداهای اسلامی شورای هر شهر (اشکذر، خضرآباد و مجومرد) می توانند با ثبت نام از طریق شماره تماس ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ برای شرکت در مناظره تا تاریخ ۲۲ خرداد اعلام حضور نماید و پس از قرعه کشی صورت کاندیداها به صورت مجزا برای هر شهر در یک گروه قرار گرفته و در زمان مقرر به ارائه دیدگاه ها و نقد دیدگاه های سایر کاندیداها می پردازند.

این برنامه مناظره برای کاندیداهای شهر اشکذر در لایو اینستاگرام پیج اشکذر خبر و برای کاندیداهای شهرهای مجومرد و خضرآباد در صورت تمایل در پیج مرجع آن شهر پخش می شود.

کاندیداها برای مناظره در گروه های حدقل ۵ و حداکثر ۸ نفره قرعه کشی می شوند، در ابتدا هر یک از کاندیداها در یک زمان مشخص به ارائه دیدگاه ها می پردازند و در زمان مشخص دیگر به نقد نظرات سایر کاندیداها و در پایان به دفاع از نظرات خود می پردازند

همچنین فرصتی برای پاسخ به سوالات مخاطبان حاظر در لایو در نظر گرفته خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IdFyf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *