• کد خبر: 24828
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 21 شهریور 1392 - 00:47
  مصاحبه اختصاصي اشكذر نيوز با پر افتخارترين بازيكن فوتبال شهرستان
  محسن خليليان بازيكن تيم شهرداري اشكذر : اين فصل با تيم تربيت يزد صحبت هايي شده بود كه بروم ولي اوضاع ماليشان چندان مساعد نبود/قبل از فصل سرمربي تيم شهرداري با من صحبت هايي داشت كه به شهرداري بيايم، من هم بنا به شرايط پيش آمده تصميم گرفتم به شهرداري بيايم.

  محسن خليليان متولد سال 1363 است كه از 12 سالگي فوتبال خود را از تيم هلال احمر سابق آغاز كرده است وموفق به كسب مقام آقاي گلي در دوره هاي مختلف ليگ شده است.او كه تجربه كار كردن با مربي سرشناسي چون  مرحوم محسن آقازاده را داشته است در مصاحبه اي به سوالات خبرنگار ورزشي اشكذر نيوز پاسخ داده است.متن مصاحبه به شرح زير است.

  اشكذر نيوز:ابتدا بگويد كه فوتبال را از كجا شروع كرده ايد؟

  IMG_7907
  از 12 سالگي فوتبال خود را از طريق مدرسه فوتبال آغاز كردم و در رده هاي مختلف اعم از جوانان ،نوجوانان،اميد و بزرگسالان تيم شهرداري(هلال احمر سابق)بازي كرده ام.

  اشكذر نيوز:پس از ورود به تيم بزرگسالان چند دوره آقاي گل ليگ را به خود اختصاص داديد؟

  من از زمان حضورم در تيم شهرداري تا زماني كه از اين تيم جدا شدم 4 سال طول كشيد كه به لطف خدا موفق شدم 3 فصل (فصل 81 * 12 گل-فصل82 * 18 گل-فصل 83 * 25 گل) به ثمر برسانم . كسب اين مقام هاي آقاي گلي در ادامه روند فوتبالي من تاثير گذار بود.

  اشكذر نيوز:بعد از تيم شهرداري به ترتيب به چه تيم هايي رفتيد؟

  IMG_7906
  بعد از شهرداري 3 فصل در ليگ دو و سه كشور در خدمت تيم فولاد يزد بودم كه موفق شدم 14 گل به ثمر برسانم.بعد از آن يك فصل را در تيم سنگ آهن بافق بازي كردم كه 5 گل زدم.پس از سنگ آهن به تيم ناز سرام ميبد رفتم و در مدت يك فصل حضورم در آنجا موفق به زدن 6 گل شدم.بعد از نازسرام به تيم شهرداري بازگشتم كه در اين فصل تيم شهرداري با قهرماني در ليگ  استان به زير گروه كشوري رفتيم كه موفق شدم در آن فصل هم 12 گل به ثمر برسانم.فصلي كه به همراه تيم شهرداري به زير گروه كشور رفتيم 7گل زدم.فصل بعد از زير گروه كشوري بنا به دلائلي به شهرداري زارچ رفتم و اين فصل هم كه به تيم شهرم شهرداري اشكذر بازگشتم.

  IMG_7904

  اشكذر نيوز:در رابطه با اين فصل پيشنهادي از تيم هاي ديگر ليگ برتر نداشتيد؟

  اين فصل با تيم تربيت يزد صحبت هايي شده بود كه بروم ولي اوضاع مالي تربيت چندان مساعد نبود.قبل از فصل هم علي محمد دهقان سرمربي تيم شهرداري در اين زمينه با من صحبت هايي داشت كه به شهرداري بيايم.من هم بنا به شرايط پيش آمده تصميم گرفتم به شهرداري بيايم.

  اشكذر نيوز:استقلالي هستيد يا پرسپوليسي؟

  استقلالي.

  اشكذر نيوز:گفته مي شود كه شما با فرشاد پيوس پيشكسوت پرسپوليس رابطه خوبي داريد؟

  IMG_7905
  بله.من چند سالي هست كه ايشان را مي شناسم و رابطه خوبي با هم داريم.حالا كه از آقا فرشاد گفتيد ياد صحبت چهارشنبه ايشان افتادم.داشتم با ماشين خودم مي رفتم يزد راديو ورزش آقا فرشاد داشت در مورد دربي جمعه صحبت مي كرد و تاكيدش بر برد پرسپوليس بود بعد از اتمام صحبت به ایشان زنگ زدم گفتم كه بعيد دربي رو  ببريد ،اگه دربي برنده داشته باشه استقلال هست. يه خنده اي كرد و بهم گفت: آقا محسن شما هم استقلالي هستي.

  اشكذر نيوز: در پايان اگر صحبتي داريد بفرماييد؟

  IMG_7908
  در اينجا جا دارد از تمام مربياني كه براي بنده زحمت كشيدند از جمله علي محمد دهقان،علي ابريشمي،محمود حكيميان،حسن دهقان،محمود اميري،مهندس خطيب،مرحوم محسن آقازاده سرمربي فولاد يزد،مهدي پيشداد،حميد شمس،حميد عندليبي  و مهدي شعبان پور تشكر كنم و تشكر ويژه اي هم از شما بابت فراهم كردن اين مصاحبه داشته باشم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6YGPk

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *