امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به اهمیت فزونی جمعیت و تاکید اسلام بر فرزندآوری گفت: فرزندان رکن مهم خانواده و مایه زیادشدن روزی و جلب رحمت و مغفرت الهی هستند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلا غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مصلای بزرگ شهر خضرآباد برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت فزونی جمعیت و تاکید اسلام بر فرزندآوری گفت: فرزندان رکن مهم خانواده و مایه زیاد شدن روزی و جلب رحمت و مغفرت الهی هستند؛ چراکه فرزند نماد زینت، وسیله کمک و مایه قدرت خانواده و جامعه است و امیدواریم همه مردم و مسؤولان برای تحقق سیاست های جمعیتی کشور که مورد تأکید رهبری و دلسوزان نظام است؛ گام بردارند.

غالبی به فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره و اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) در تعبیری این فتح بزرگ را افتخاری ابدی، حماسه ای فوق طبیعت و از امدادهای الهی قلمداد کرده است.

امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه با گرامیداشت روز جهانی اهدای عضو گفت: پیوند عضو فقط یک ایثار نیست؛ یک فرهنگ‌سازی است که باید در جامعه رواج یابد تا مردم بدانند که می‌توانند با گذشتن از اعضای خود و عزیزترین افراد زندگیشان به عزیزان خانواده‌ای دیگر زندگی دوباره ببخشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/r7ve1