فرمانده انتظامی استان یزد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر فرد ربوده شده پس از ۵۷ روز از چنگال گروگانگیران آزاد شد و به دامان خانواده خود بازگشت.

به گزارش اشکذر خبر، سردار بهدانی فرد در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی مراجعه و اعلام شکایت خانواده‌ای در شهرستان اشکذر مبنی بر اینکه یکی از اعضای آن خانواده از منزل خارج شده و تاکنون بازنگشته، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های اولیه صورت گرفته مشخص شد این فرد به علت اختلافات شخصی توسط افرادی ربوده و به استان‌های شرقی کشور انتقال داده شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر و انجام تحقیقات فنی و تخصصی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی اظهار داشت: با اقدامات انجام شده، فرد گروگان پس از ۵۷ روز آزاد و صحیح و سالم به آغوش خانواده خود بازگشت.

سردار بهدانی فرد یادآور شد: تلاش شبانه روزی و بی وقفه ماموران پلیس آگاهی و همچنین حمایت دستگاه قضا به ویژه دادستان شهرستان اشکذر باعث به نتیجه رسیدن پرونده و بازگشت این شهروند به دامان خانواده شد قدردانی مردم را در پی داشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yWS0I
  • منبع خبر : صداوسیما