نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی: در حال حاضر زیرساخت های لازم برای احداث ۱۲ زمین چمن مصنوعی در روستا‌های حوزه انتخابیه آماده سازی شده و واگذاری زمین آن نیز صورت گرفته است.

به گزارش اشکذر خبر، نشست هم اندیشی در راستای پیگیری فرآیند اجرایی مصوبات بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از اماکن و طرح‌های ورزشی شهر یزد و تکمیل فرآیند ساخت و تجهیز زمین چمن مصنوعی روستا‌های حوزه انتخابیه با حضور فرمانداران و مدیران مرتبط دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

محمدصالح جوکار در این نشست بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته و پروژه‌های در دست اقدام امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۳ تمام روستا‌های حوزه انتخابیه از زمین چمن مصنوعی برخوردار شوند.


وی افزود:بر اساس توافق صورت گرفته در این نشست پیگیری موضوع زمین و تامین زیرساخت بر عهده فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها است و تامین چمن مصنوعی، فنس کشی و نورپردازی نیز از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان صورت می‌گیرد.

جوکار خاطرنشان کرد: در حال حاضر زیرساخت لازم برای احداث ۱۲ زمین چمن مصنوعی در روستا‌های حوزه انتخابیه آماده سازی شده و واگذاری زمین آن نیز  صورت گرفته است و بر اساس پیشرفت کار انجام شده، این پروژه‌ها در مرحله تامین چمن مصنوعی قرار دارد که مقرر شد از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان این موضوع پیگیری و نسبت به انجام آن اقدام شود. 


نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت:تعهدات وزارت ورزش و جوانان ۱۱ زمین چمن مصنوعی بوده است که از این رو باید اداره کل ورزش و جوانان پیگیری لازم را در این زمینه داشته باشد.جوکار افزود:اخیرا دستوری برای ایجاد زمین چمن مصنوعی از محل مسئولیت‌های اجتماعی و اقدامات وزارت نفت در این زمینه از سوی وزیر صادر و بر مبنای این ظرفیت نیز ایجاد زمین چمن مصنوعی برای روستا‌های فاقد این امکانات نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی در پایان بیان کرد:امیدواریم با همکاری و تعامل فرمانداری ها، اداره کل ورزش و جوانان و بنیاد مسکن جهت الحاق زمین به طرح هادی روستا‌ها تعهدات مورد نظر تا پایان سال جاری برای تقویت زیرساخت‌های ورزشی روستا‌ها و برخی از محلات حوزه انتخابیه اجرایی شود.

با پیگیری و مکاتبه نماینده مردم  یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با وزیر نفت، ۲۰ زمین چمن مصنوعی با هدف تقویت زیرساخت‌های ورزشی روستا‌های حوزه انتخابیه به ویژه مناطق کمتر برخوردار تخصیص و در دستور کار قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SqVFr