• کد خبر: 82047
   منتشر کننده: غلامرضا دهقانی
    تاریخ انتشار: دوشنبه 20 خرداد 1398 - 08:06
  همراه با صدور مدرک مهارت در رشته  صنایع دستی
  مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اشکذر در ترم تابستانه  از هنرجویان و علاقمندان به هنرهای دستی  در رشته های مختلف ثبت نام می نماید.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر، محمود ادیبان مسئول این اداره تصریح کرد: مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اشکذر در ترم تابستانه  از هنرجویان و علاقمندان به هنرهای دستی  در رشته های مختلف ثبت نام می نماید.

  ادیبان با اشاره به شروع تعطیلات مدارس و طرح اوقات فراغت دانش آموزان افزود: ترم جدید آموزش صنایع  دستی در رشته های چرم دوزی(سراجی سنتی )، میناکاری، سفالگری، زیلو بافی، کاربافی، آینه کاری روی سفال  و … در مرکز آموزش  صنایع دستی اشکذر، واقع در بلوار مهدیه ، خانه خوانین زاده برگزار می شود و این مرکز آماده ثبت نام از کارآموزان و هنرجویان صنایع دستی است.

  وی تاکید نمود: دوره های آموزشی فوق پس از تکمیل ظرفیت شروع شده و پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی، مدرک مهارت  در رشته  صنایع دستی برای هنرجویان صادر خواهد شد.

  علافه مندان جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر می توانند به  شماره های 32722677 و 32728388 ( ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري شهرستان اشكذر)تماس گرفته و در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند .

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b4rEF

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *