اشکذر خبر

فراخوان دوره های آموزشی صنایع دستی در مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 82047 | تاریخ انتشار : : 20 خرداد 1398 - 8:06 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر، محمود ادیبان مسئول این اداره تصریح کرد: مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اشکذر در ترم تابستانه  از هنرجویان و علاقمندان به هنرهای دستی  در رشته های مختلف ثبت نام می نماید. ادیبان با اشاره به شروع تعطیلات […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر، محمود ادیبان مسئول این اداره تصریح کرد: مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اشکذر در ترم تابستانه  از هنرجویان و علاقمندان به هنرهای دستی  در رشته های مختلف ثبت نام می نماید.

ادیبان با اشاره به شروع تعطیلات مدارس و طرح اوقات فراغت دانش آموزان افزود: ترم جدید آموزش صنایع  دستی در رشته های چرم دوزی(سراجی سنتی )، میناکاری، سفالگری، زیلو بافی، کاربافی، آینه کاری روی سفال  و … در مرکز آموزش  صنایع دستی اشکذر، واقع در بلوار مهدیه ، خانه خوانین زاده برگزار می شود و این مرکز آماده ثبت نام از کارآموزان و هنرجویان صنایع دستی است.

وی تاکید نمود: دوره های آموزشی فوق پس از تکمیل ظرفیت شروع شده و پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی، مدرک مهارت  در رشته  صنایع دستی برای هنرجویان صادر خواهد شد.

علافه مندان جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر می توانند به  شماره های 32722677 و 32728388 ( ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري شهرستان اشكذر)تماس گرفته و در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b4rEF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *