با حضور میدانی مدیرکل امنیتی استانداری یزد و فرماندار شهرستان اشکذر بنر تفرقه انگیز که از سوی شهرستان میبد و بدون هماهنگی لازم در حریم و محدوده شهرستان اشکذر در منطقه رستاق نصب شده بود؛ جمع آوری شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ نصب بنر خوش امدگویی از سوی شهرستان میبد در حریم و محدوده شهرستان اشکذر حساسیت‌های زیادی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برانگیخت.

فضای مجازی که چون تیغ دو لبه این استعداد دارد تا در راستای وحدت و یا تفرق جوامع مختلف جریان سازی کند؛ این بار و علی رغم اینکه اقلیتی بی اطلاع از موضوع علیه امیر ملانوری بخشدار پرتلاش و زحمتکش مرکزی اشکذر مطلب نا بحق و نابجا منتشر کردند ولی در انتها و با حضور جهادی مدیرکل امنیتی استاتداری یزد، فرماندار اشکذر و معاون عمرانی وی و نیز پیگیری‌های دلسوزانه بخشدار مرکزی بنر تفرقه‌افکن پائین آورده شد.

پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و بخشدار محترم بخش مرکزی اشکذر همچنان رمز موفقیت و ارتقاء جایگاه شهرستان اشکذر را وحدت بیش از پیش می‌داند و از تمام افراد حقیقی و حقوقی که طی ۴۸ ساعت گذشته با صبوری و انگشت‌ تدبیر گره‌گشایی کردند؛ کمال امتنان و قدردانی دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uNqgW