• کد خبر: 39315
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 23 فروردین 1394 - 21:00
  مردم روستای حاجی آباد رستاق چندین ماه است که با مشکل فاضلاب رها شده کشتارگاه های این منطقه و بوی بد ناشی از آن دست و پنجه نرم می کنند وتاکنون این مشکل برطرف نشده است.

  فاضلاب کشتارگاه حاجی آباد رستاق

  به گزارش اشکذر نیوز، مردم روستای حاجی آباد رستاق چندین ماه است که با مشکل فاضلاب رها شده کشتارگاه های این منطقه و بوی بد ناشی از آن دست و پنجه نرم می کنند وتاکنون این مشکل برطرف نشده است.

  یکی از ساکنان حاجی آباد در مصاحبه با  نسیم صادق، ضمن گله مندی از وضعیت موجود، با اشاره به مشکلات فراوانی که کشتارگاه این منطقه برای ساکنان حاجی آباد به وجود آورده است، اظهارداشت: بوی بد فاضلاب این کشتارگاه باعث تجمع سگ های زیادی در این منطقه شده است که آسایش را برای کودکان و زنان روستا خدشه دار کرده است.

  این مرد حاجی آبادی بوی بد فاضلاب رها شده در زمین های اطراف کشتارگاه مرغ را غیر قابل تحمل توصیف کرد و گفت: بارها در این خصوص به مسئولین تذکر داده ایم ولی کسی برای حل این مشکل کاری نکرده است.

  وی با اشاره به جمعیت کم مردم ساکن در روستا افزود: وجود امام زاده “سید میر حسن حاجی آباد” باعث جذب مسافران زیادی به این روستا می شود ولی مشکلات به وجود آمده ناشی از وجود کشتارگاه نیز سبب بی آبرویی روستا گشته است.

  وی در پایان از مسئولین خواست تا با نظارت های بیشتر بر فعالیت های این کشتارگاه موجبات آسایش مردم را فراهم کنند.

  گفتنی است دو کشتارگاه مرغ در نزدیکی روستای حاجی آباد رستاق فعالیت دارند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cvFj2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “فاضلاب کشتارگاه های مرغ حاجی آباد رستاق امان مردم را بریده است!”

  1. رضا گفت:

   خدمت شما عرض کنم این فاضلاب برای چندین ماه نیست چندین سال هست .محیط زیست شهرستان وبهداشت اصلا به این موضوعات رسیدگی نمی کنند. کلا مسئولین شهرستان متوجه بعضی مشکلات رستاق نیستند و نمی خواهند باشند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *