اشکذر خبر


فاز سوم طرح ملی یاس در شهرستان اشکذر اجرا می شود

شناسه خبر : 106938 | تاریخ انتشار : : ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۹:۰۵ | ارسال توسط :

با عنایت به اجرای موفق فازهای آموزشی طرح یاس در شهرستان اشکذر؛ به منظور بهره مندی از توان مهارتی دانش آموختگان طرح مذکور و ورود به فعالیتهای مندرج در دستورالعمل طرح ؛ جلسه هماهنگی با کمیته امداد شهرستان در راستای تبیین و تدوین نقشه اجرائی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در جلسه هماهنگی بین بخشی و ارائه نقشه راه در اجرای فاز سوم طرح ملی یاس ضمن تشریح کامل دستورالعمل، ضوابط اجرایی و روند استفاده از توان افراد آموزش دیده این طرح در خانه های هلال منتخب شهرستان اشکذر را بیان کرد.

بزاززاده اجرای دقیق شاخصها؛ نظارت و جهت دهی برنامه ها؛ میدان دهی به افراد و توانمند سازی آنها را موضوعی مهم مطرح و خواستار همکاری خانه های هلال منتخب در شهرستان شدند.

نماینده اجرائی طرح در کمیته امداد شهرستان اشکذر نیز از دقت، تعهد و پشتکار جمعیت هلال احمر این شهرستان در اجرای موفق طرح تقدیر نمود و از همراهی و همکاری سازمان متبوع خود در اجرایی شدن موفق آن خبر داد.

شایان ذکر است؛ شهرستان اشکذر به عنوان شهرستان پیشرو در اجرای طرح یاس؛ فاز سوم طرح مذکور را در دومین روز از هفته هلال احمر ۱۴۰۱ آغاز نمود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1mJdZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *