اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

فاز اول پروژه انتقال آب به شهر خضرآباد افتتاح شد

شناسه خبر : 79323 | تاریخ انتشار : : 16 بهمن 1397 - 23:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر از خضرآباد، در پنجمین روز از ایام الله دهه دهه مبارک فجر ، با حضور استاندار و امام جمعه بخش خضرآباد فاز اول اب رسانی به بخش خضراباد افتتاح و موردبهره برداری قرار گرفت. امام جمعه بخش خضرآباد در مراسم افتتاح این پروژه ضمن قدردانی از دولت مردان پس از پیروزی […]

به گزارش اشکذر خبر از خضرآباد، در پنجمین روز از ایام الله دهه دهه مبارک فجر ، با حضور استاندار و امام جمعه بخش خضرآباد فاز اول اب رسانی به بخش خضراباد افتتاح و موردبهره برداری قرار گرفت.
امام جمعه بخش خضرآباد در مراسم افتتاح این پروژه ضمن قدردانی از دولت مردان پس از پیروزی انقلاب اسلامی خواستار ادامه پروژه آب رسانی به تمام روستاهای بخش خضرآباد شد.
استاندار یزد در این مراسم به مطالبه بحق مردم بخش خضرآباد در خصوص آبرسانی به این روستاها اشاره کرد و گفت: دولت هم به شایستگی به این مطالبه مردم پاسخ داد و امروز شاهد افتتاح فاز اول این طرح می باشیم.

طالبی در ادامه افزود: امیدوار هستیم که بزودی بخش دیگر این پروژه که مورد انتظار امام جمعه هست تحقق پیداکند و آب شرب سالم بدست همه روستاییان بخش خضرآباد برسد.
گفتنی است، این پروژه با حفر و تجهیز یک حلقه چاه با17کیلومتر خط انتقال و4باب ایستگاه پمپاژ و بازسازی 13کیلومتر شبکه با اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد تومان انجام شده است و در مرحله اول اب شرب اهالی شهر خضرآباد را تامین می کند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZLdqf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124