اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

عمل به قرآن تنها داروی شفا بخش و راه برون رفت از مشکلات است

شناسه خبر : 73113 | تاریخ انتشار : : 28 اردیبهشت 1397 - 23:40 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به آغاز ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: خداوند ماه رمضان را برای اطاعت خود و رسیدن به رضوان اللهی ایجاد کرده است که عده ای از این ماه استفاده می کنند ولی عده ای در این ماه سستی […]

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به آغاز ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: خداوند ماه رمضان را برای اطاعت خود و رسیدن به رضوان اللهی ایجاد کرده است که عده ای از این ماه استفاده می کنند ولی عده ای در این ماه سستی می کنند و تنها به افسوس و پشیمانی گرفتار شدند.
“حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان” استفاده کردن از ماه مبارک رمضان را زمینه پاک کردن گناهان دانست و افزود: افرادی هستند که نه تنها در این ماه گناهان خود را مورد عفو قرار میدهند بلکه زمینه به سعادت رسیدن در آینده خود را نیز فراهم میکند.
طالبیات به وظایف مردم در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و ادامه داد: گرفتن روزه، ترک گناه و تلاوت قرآن از سه وظایف مهم مسلمانان در این ماه به شمار می آید.

امام جمعه اشکذر، عمل به قرآن را تنها داروی شفا بخش و راه برون رفت از مشکلات دانست و تاکید کرد: تنها را حل مشکلات امت اسلام عمل به قرآن است ولی متاسفانه این عمل را کمتر در امت مسلمان می بینیم.

طالبیان با انتقاد از رفتار بعضی کشور های مسلمان افزود: چرا باید بیش از ۶۰ سال یک غده سرطانی مانند رژیم صهیونیسم در دنیا باشد و امت های مسلمان نیز فقط شاهد جنایات این رژیم کودک کش باشند.

وی با اشاره به اینکه، هیچ ثانیه ای نمی گذرد که مسلمانی در دنیا به دست صهیونیسم مورد آزار قرار نگیرد گفت: قرآن کریم ملت مسلمان را به جهاد با دشمنان اسلام فرا خوانده است.
طالبیان با اشاره به برخورد دولتمردان ایرانی در خروج آمریکا از برجام افزود: اروپاییان همان طور که معلوم است دنباله رو آمریکا هستند و باید مسئولین ما نیز دقت لازم را در قضیه برجام داشته باشند و کاری که به پیشرفت کشور ضربه وارد کند را نکنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zMbw6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124