اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car
رئیس جمعیت هلال احمر اشکذر خبر داد:

عملیات جستجو و نجات در منطقه کویری رستاق شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 102070 | تاریخ انتشار : : 03 آبان 1400 - 23:54 | ارسال توسط :

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر: طی عملیات جستجو و نجات در منطقه کویری رستاق شهرستان اشکذر که با همکاری مدیریت بحران فرمانداری و سپاه ناحیه میبد انجا شد؛ فرد گرفتار شده در کویر اشکذر نجات یافت.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاز زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اشاره اعلام فرمانداری شهرستان اشکذر و معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد مبنی بر مفقودی فردی ۲۶ ساله درمحدوده منطقه کوهستانی و کویری رستاق شهرستان اشکذر گفت: پس از اعلام این خبر؛ بلافاصله یک تیم ۵ نفره با یک دستگاه خودروی آمبولانس با توجه به محدوده احتمالی اعزام شدند.

بزاز زاده در همین رابطه گفت: در این عملیات که بیش از ۴ ساعت بطول انجامید؛ نیروهای امدادی ضمن آزاد سازی خودرویی که به دنبال فرد در منطقه گیر افتاده بود؛ عملیات جستجو و نجات را در دو جبهه مخالف و بصورت خطی و پیمایش چند کیلومتری ادامه داده و سرانجام با همکاری بحران فرمانداری میبد فرد مورد نظر رویت و ضمن پایش وضعیت جسمانی و دریافت غذای مغذی و آب به محل امن انتقال داده شد.

وی از لزوم آگاهی بخشی عمومی در خصوص استفاده از امکانات و آمادگی های لازم  خبر داد و خواستار رعایت نکات ایمنی در پیمایشهای گروهی و انفرادی در مناطق کوهستانی و کویری شد.

این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر از کلیه ادارات و نهادهای مرتبط در جهت آمادگی لازم از مدیریت بحران فرمانداری میبد و سپاه ناحیه میبد که نقش بسزایی در تجسس فرد گرفتار داشتند؛ از تقویت تعامل و همکاری‌های امدادی به عنوان مهمترین شاخص موفقیت در اینگونه عملیات ها عنوان کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PjRxS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car