اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

شروع عملیات احداث سالن 500نفری آمفی تئاتر اشکذر در یک ماه آینده

شناسه خبر : 51863 | تاریخ انتشار : : 25 فروردین 1395 - 10:38 | ارسال توسط :

شهردار اشکدر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر  از عملیلات ساخت سالن آمفی تئاتر اشکذر در یک ماه آینده خبر داد و افزود: به همت آقای کلانتریان خیر خوش نام اشکذری قرار شده است عملیات ساخت سالن آمفی تئاتر اشکذر در ماه آینده شروع شود. “مهدی جعفری پور” ادامه داد: این مجموعه در طرحی که به تایید شورای […]

شهردار اشکدر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر  از عملیلات ساخت سالن آمفی تئاتر اشکذر در یک ماه آینده خبر داد و افزود: به همت آقای کلانتریان خیر خوش نام اشکذری قرار شده است عملیات ساخت سالن آمفی تئاتر اشکذر در ماه آینده شروع شود.

“مهدی جعفری پور” ادامه داد: این مجموعه در طرحی که به تایید شورای شهر و شهرداری رسیده است دارای دو سالن سرپوشیده ویژه عموم و کودک و یک سالن سرباز با زیربنایی بالغ بر 1200متر میباشد.

وی در ادامه به ظرفیت این سالن ها اشاره کرد و افزود:سالن اصلی آمفی تئاتر  به گنجایش 500نفر است که باتمام امکانات ساخته خواهد شد و در کنار این سالن یک سالن کودک با ظرفیت 100 نفر و سالن سرباز با ظرفیت 1200نفر ساخته میشود.

وی پارک بزرگ شهر اشکذر را مکان قرار گیری این سالن اعلام کرد و افزود: ان شاالله در ماه آیند کلنگ ساخت این مجموعه به زمین خواهد خورد و عملیات ساخت آن انجام میشود.

گفتنی است در حال حاضر شهرستان اشکذر با جمعیتی بیش از 30هزار نفر دارای یک سالن دویست آمفی تئاتر میباشد که در تمام همایش های شهرستان صدای جوانان را از کمبود مکان در آورده است و نه تنها فرصت میزبانی رویدادهای بزرگ بلکه بهره‌برداری از مشارکت بالای مردم از برنامه‌های فرهنگی را می‌گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dqHwn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124