• کد خبر: 36181
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 14:03
  دادستان عمومي و انقلاب يزد:
  دادستان یزد شاخص های امنیتی شهرستان اشکذر را به دلیل تعامل، هماهنگی،درایت و تدبیر مسئولین و مردم شهرستان بالا دانست و افزود: از جمله مسائل خاص این شهرستان حضور اتباع بیگانه و غیر بومی است که عمده ی وقوع جرایم شهرستان به دست این افراد صورت می گیرد.

  به گزارش اشکذر نیوز، جمال قضاوتی دادستان عمومي و انقلاب يزد در جلسه تکریم و تودیع دادستان اشکذر گفت: از جمله خصوصیات شهرستان اشکذر می توان به اتحاد، انسجام و ولایت مداری مردمان این شهرستان اشاره کرد که همچون نگینی در استان یزد می درخشد.

   

  دادستان یزد شاخص های امنیتی شهرستان اشکذر را به دلیل تعامل، هماهنگی، درایت و تدبیر مسئولین و مردم شهرستان را بالا دانست و افزود: از جمله مشکلات خاص این شهرستان حضور اتباع بیگانه و غیر بومی است، که عمده ی وقوع جرایم شهرستان به دست این افراد صورت می گیرد.

   

  وی در مورد بحث زمین خواری در شهرستان اشکذر اظهار داشت: بحث مبارزه با زمین خواری همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است و قوه قضاییه می بایست در حفظ حقوق بیت المال  پیشتاز باشد و با متخلفان، برخورد قاطع توام با سرعت لازم انجام دهد.

   

  قضاوتی سرعت در اجرای حکم را حداقل توقع مردم از دستگاه قضایی دانست و ادامه داد: در جلساتی که در شهرستان برگزار می شود، چالش هایی که مانع سرعت اجرای احکام هست برطرف بشود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QwlWv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *