• کد خبر: 85785
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 آبان 1398 - 13:05
  فرماندار اشکذر اعلام کرد
  بنابر اعلام نهاد ریاست جمهوری علی یونسی مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت به شهرستان اشکذر سفر می کند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر گفت: همانطور که از قبل اعلام شده است؛ ریاست جمهوری اسلامی ایران در راس هیئتی بلند پایه روز یکشنبه ۱۹ آبان‌ماه وارد استان یزد می شود.

  فرماندار اشکذر دیدار مردمی و حضور رئیس‌جمهور در جشن وحدت که صبح روز یکشنبه در یزد و در مجموعه امیر چخماق برگزار می شود  را از برنامه های سفر هیئت دولت عنوان کرد و افزود: همچنین از سوی رئیس‌جمهور و هیئت دولت یک نماینده ویژه به هر کدام از شهرستان‌های استان سفر و خواسته‌های مردم و مسئولین آن شهرستان را به رئیس‌جمهور گزارش می دهند.

  وی تصریح کرد: طبق اعلام نهاد ریاست جمهوری حجه الاسلام و المسلمین علی یونسی مشاور رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت به شهرستان اشکذر سفر می کند.

  هادی‌نسب خاطر نشان کرد: بهره برداری از پروژه گاز رسانی به شهرک صنعتی فولاد با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانسی و با دستور حسن روحانی از برنامه‌های دیگری است که با حضور هیئت دولت در استان و شهرستان اشکذر انجام خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wLXOi

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *