• کد خبر: 23605
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 15 تیر 1392 - 20:31
  زارع پور اشکذری
  در حاشیه رقابت های قهرمانی تنیس روی میز آسیا مجمع عمومی کنفدراسیون آسیایی تنیس روی میز برگزار شد.

  به گزارش اشکذر نیوز؛روز گذشته مجمع عمومی دو سالانه کنفدراسیون آسیایی تنیس روی میز همزمان با برگزاری بیست و یکمین دوره رقابت های تنیس روی میز قهرمانی قاره آسیا به میزبانی بوسان کره جنوبی برگزار شد.

  زارع پور5
  در این مجمع، نمایند کشورهای آسیایی ضمن بررسی مسائل مختلف اعضای جدید کنفدراسیون آسیایی را برای 4 سال آینده انتخاب کردند.

  بر این اساس شایزن هوا رییس چینی کنفدراسیون آسیا که در حال حاضر نیز ریاست این کنفدراسیون را بر عهده دارد، در انتخاباتی که رقیبی نداشت و تنها نامزد احراز این پست بود، برای 4 سال دیگر در سمت خود باقی ماند و به عنوان رییس کنفدراسیون آسیایی تنیس روی میز انتخاب شد.

  همچنین تو نیو دبیر کل فعلی کنفدراسیون برای 4 سال دیگر این سمت  را بر عهده خواهد داشت.

  نمایندگان شایسته تنیس روی میز کشورمان نیز پس از موفیقت در انتخابات 2013 فدراسیون جهانی، در این اتخابات نیز موفقیت های چشمگیری به دست آوردند.

  در این انتخابات افشین بدیعی نایب رییس کنونی کنفدراسیون آسیا برای دوره آینده در سمت خود ابقا شد.

  همچنین محمد زارع پور اشکذری رییس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان به عنوان عضو جدید شورای مدیریت کنفدراسیون آسیا انتخاب شد و همچنین در سمت پیشین خود به عنوان عضو کمیته روابط عمومی برای دوره آینده ابقا شد.

  مهرداد بابادی وند برای یک دوره دیگر به عنوان عضو کمیته مربیان و جوانان انتخاب شد و همچنین هوشنگ بزرگ زاده به عضویت کمیته پیشکسوتان آسیا درآمد.

  لازم به ذکر است هیئت رییسه کنفدراسیون ضمن تقدیر از تلاش های شاهرخ شهنازی یکی از قائم مقام های کنفدراسیون در دوره های گذشته، در  این مجمع سمت قائم مقام افتخاری کنفدراسیون را به وی اعطا نمودند.

  در این جلسه همچنین از لوگوی برنامه توسعه کنفدراسیون که توسط افشین بدیعی طراحی شده بود رو نمایی شد و طرح جدید وی برای 4 سال آینده به مجمع ارائه گردید که مورد تقدیر شایزن هوا، رییس کنفدراسیون آسیایی تنیس روی میز نیز قرار گرفت.

  در خلال این نشست، هیئت رییسه کنفدراسیون از محمد زارع پور اشکذری رییس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان به جهت حمایت از فدراسیون محروم تاجیکستان تقدیر بعمل آورد.
  منبع فدراسیون تنیس روی میز کشور

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tRK6s

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *