• کد خبر: 822
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 10 خرداد 1392 - 23:59

  جوکار نمایند مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه مردم در 24 خرداد ماه با خلق حماسه سیاسی سیلی محکمی به گوش دشمن می‌زنند تذکراتی را به رییس جمهور، وزیر نیرو و وزیر بهداشت داد.

   

  به گزارش اشکذر نیوز؛ محمد صالح جوکار در جلسه علنی چند روز پیش مجلس با تذکر شفاهی خود بحث تخریب تاسیسات وشبکه آبرسانی استان یزد را مطرح کرد که بعد از وقفه 15 روزه بازسازی و آب شرب استان یزد تامین شده و ادامه داد: متاسفانه بعد از چهار ماه با توجه به بدهی پیمانکاران 5.7 میلیارد تومان خسارت تامین نشده که باید اعتبارات آن لحاظ شود.

   

  جوکار اضافه کرد: سیل خضرآباد اشکذر نیز خسارات جدی به جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌های آب‌رسانی، مزارع، دامداری‌ها و مرغداری‌ها وارد کرده که تاکنون اعتباراتی برای آن درنظر گرفته نشده است.

  وی در ادامه با اشاره به صادر نشدن مجوز ساخت بیمارستان زینب کبری اشکذر خطاب به وزیر بهداشت گفت: احداث این بیمارستان در سفر اول هیات دولت به استان یزد تصویب و توسط وزیر قبلی کلنگ‌زنی شد اما هنوز مجوز ساخت آن صادر نشده است.

   

  این نماینده مجلس این پرسش را مطرح کرد که چرا بیمارستانی که کلنگ آن زده شده و قرار است توسط خیر ساخته شود بعد از پنج سال نتوانسته مجوز ساخت بگیرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cgMyW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *