اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

طنین بانگ لبیک یا رسول الله در اجتماع مردمی”من عاشق محمدم”شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 36370 | تاریخ انتشار : : 08 بهمن 1393 - 18:52 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، اجتماع مردمی «من عاشق محمدم» در محل مسجدالنبی (ص) شهرک عمار یاسر اشکذر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.   حجت‌الاسلام مجید کرمی سرپرست اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان اشکذر دراین‌باره گفت: در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو به اسم آزادی بیان در چاپ کاریکاتور توهین‌آمیز به ساحت مقدس نبی […]

مسجدالنبی

به گزارش اشکذر نیوز، اجتماع مردمی «من عاشق محمدم» در محل مسجدالنبی (ص) شهرک عمار یاسر اشکذر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام مجید کرمی سرپرست اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان اشکذر دراین‌باره گفت: در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو به اسم آزادی بیان در چاپ کاریکاتور توهین‌آمیز به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)، اجتماع بزرگ مردمی با عنوان «من عاشق محمدم» در محل مسجدالنبی اشکذر که مسمّا به نام پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) است برگزار شد.

 

کرمی افزود: در این مراسم پرفیض و معنوی پس از قرائت زیارت حضرت رسول از راه دور متن میثاق نامه این اجتماع مردمی قرائت شد و بانگ لبیک یا رسول‌الله حاضرین در فضای مسجد طنین‌انداز شد.

 

وی در ادامه گفت: همان‌گونه که ترور محکوم است توهین به مقدسات نیز محکوم است. حرکت اخیر این نشریه  قطعاً با چراغ سبز دولت فرانسه رقم خورده است و نشان‌دهنده ماهیت زشت این نشریه و اهداف شوم و پنهانی دولتمردان این کشور است.

 

سرپرست اوقاف اشکذر عنوان کرد: این اقدام نشریه فرانسوی از جهل و ناآگاهی آن‌ها در قرن بیست و یکم خبر می‌دهد جاهلیت مدرنی که ریشه در استکبار جهانی دارد. این اقدام به بزرگی رسول مهربانی‌ها آسیبی نمی‌زند ولی قلب صدها میلیون مسلمان را نسبت به غرب جریحه‌دار می‌کند و پلیدی آنان را آشکار می‌سازد.

با تشکر از محسن ذاکری

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9fXjc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124