اشکذر خبر

رئیس اداره صمت شهرستان اشکذر:

طرح نظارت ویژه نوروز با تشدید نظارت ها عملیاتی می شود

شناسه خبر : 96758 | تاریخ انتشار : : ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳ | ارسال توسط :

مسئول اداره صمت شهرستان اشکذر: شهروندان اشکذر می توانند شکایات خود را به نزدیک ترین محل رسیدگی به شکایات مردمی (اداره ص.م.ت و یا اتاق اصناف شهرستان) ثبت نمایند و یا از طریق سامانه ۱۲۴ شکایات خود را اعلام نمایند.

به گزارش اشکذر خبر؛ میثم فلاح رئیس اداره صمت شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه طرح نظارت ویژه نوروز ۱۴۰۰ با حضور گسترده در بازار و امکان دسترسی مردم به عوامل نظارتی برای پیگیری شکایات در شهرستان عملیاتی می شود؛ گفت: بازرسی متمرکز از انبارها و مراکز نگهداری از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، حضور روسای اتحادیه ها، واحد بازرسی اتاق اصناف و بازرسان دیگر ادارات مرتبط با این طرح در فرایند بازرسی، پوشش خبری مناسب، بررسی ویژه به تخلفات توسط اداره کل تعزیرات حکومتی در اولویت برنامه ها قرار دارد.

فلاح یادآورشد: در ۱۰ ماهه امسال شاهد افزایش ۱۰ درصدی بازرسی و نظارت در این شهرستان بودیم و در این مدت بیش از دو هزار مورد بازرسی از اصناف و واحدهای نانوایی صورت گرفته است.

فلاح در گفتگو با اشکذر خبر تصریح کرد: در وضعیت کنونی، برخورد با متخلفان از جمله احتکار کنندگان و گران فروشان، موجب آرامش مردم خواهد بود.

مسئول اداره صمت شهرستان اشکذر در ادامه بیان داشت: طرح نظارتی ویژه ایام عید ۱۴۰۰ از تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ لغایت ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ به مدت ۶۰ روز تداوم دارد؛ که همزمان با اجرای این طرح نظارتی امسال موضوع بیماری کرونا نیز وجود دارد که باید تذکرات جدی به اصناف در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی بخصوص رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در واحدهای صنفی را تذکر دهیم.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند شکایات خود را به نزدیک ترین محل رسیدگی به شکایات مردمی (اداره ص.م.ت و یا اتاق اصناف شهرستان) ثبت نمایند و یا از طریق سامانه ۱۲۴ شکایات خود را اعلام نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JVMu6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *