اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز در شهرستان اشکذر آغاز شد

شناسه خبر : 51162 | تاریخ انتشار : : 21 اسفند 1394 - 8:24 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اشکذر افزود: با هدف اعمال سیاست تنظیم بازار ، اصلاح نظام توزیع با محوریت عدالت گستری در آستانه سال نو نظارت بر واحدهای توزیعی ، تولیدی و خدماتی به صورت جدی درشهرستان اشکذرآغاز شده است. میثم فلاح با اشاره به اینکه […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اشکذر افزود: با هدف اعمال سیاست تنظیم بازار ، اصلاح نظام توزیع با محوریت عدالت گستری در آستانه سال نو نظارت بر واحدهای توزیعی ، تولیدی و خدماتی به صورت جدی درشهرستان اشکذرآغاز شده است.

میثم فلاح با اشاره به اینکه این طرح با همکاری بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت به همراه اتاق اصناف شهرستان اشکذر اجرا می شود، اظهار داشت: این طرح با توجه به افزایش تقاضای مردم برای خرید کالاها و ارائه خدمات در آستانه سال نو به منظور حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه ، رفاه حال شهروندان و مسافران از طریق نظارت بر کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش بی رویه نرخ کالاها اجرا می شود.

فلاح مدت زمان اجرای این طرح را تا 15 فروردین ماه سال آتی ذکر و بیان کرد: در این طرح از کالاهایی نظیر پوشاک ، کیف و کفش ، آجیل ، خوار و بار ، انواع شیرینی ، گوشت قرمز ، مرغ و میوه و همچنین از بخش های خدماتی نظیر شرکت های مسافربری ، حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، اماکن تفریحی و فرهنگی ، واحدهای اقامتی ، غذاخوری ، تعمیرگاه و تعویض روغنی ها ، انبار و سردخانه ، رستوران های بین راهی می شود.

وی نظارت بر سیستم توزیع کالا و ارائه خدمات ، ایجاد بستر مناسب برای تامین مایحتاج عمومی ، تنظیم و کنترل بازار کالاهای خاص ، رسیدگی دقیق و سریع به شکایات مردمی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان را از جمله اهداف مهم طرح نظارتی نوروز 95 عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه زمینه های اجرای این طرح با مشارکت واحد بازرسی و نظارت از روزهای گذشته فراهم شده، تاکید کرد: شهروندان و مسافران درصورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، درج نکردن قیمت ، صادر نکردن فاکتور و کم فروشی می توانند مراتب را از طریق تلفن 124 اداره صنعت ، معدن و تجارت و یا به شماره تماس 32726910  واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان اشکذر اطلاع دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LuZnO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124