• کد خبر: 23632
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 16 تیر 1392 - 20:21
  همزمان با سراسر واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی کشور، طرح تفسیر قرآن در ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر نیز اجرا می شود.

  به منظور ارتقای سطح معرفت و دانش استادان و کارکنان در حوزه فرهنگ و معارف آسمانی و ملکوتی کلام ا… مجید به ویژه آشنایی بیشتر با تفسیر آیات و بهره مندی از زلال معارف و رهنمودها و دستورات حیات بخش این کتاب آسمانی، دومین طرح فرهنگی «تفسیر قرآن در ماه مبارک رمضان» در سال جاری توسط معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی واحدها و مراکز دانشگاهی اجرا می شود.

  رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با اعلام این خبر گفت : اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه می توانند از تاریخ 12 الی 18 تیرماه 92 با ثبت نام در سایت قرآنی تسنیم به نشانی www.tasnim.ir در این طرح شرکت نمایند.

  علی اکبر زارع نژاد اشکذری افزود : این کارگاه آموزشی شامل حفظ، ترجمه و تفسیر سوره ملک و از کتاب تفسیر نور حجت الاسلام قرائتی می باشد و به مدت 16 ساعت برگزار می شود و کلیه شرکت کنندگان در این طرح می بایست در آزمون پایانی دوره که از تاریخ 20 الی 23 مرداد ماه سال جاری به صورت اینترنتی برگزار می شود شرکت نموده و به سؤالات چهار گزینه ای پاسخ دهند و گواهی پایان دوره دریافت نمایند.

  رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد اشکذر در پایان خاطر نشان کرد : آیین نامه طرح، راهنمای کامل ثبت نام و چگونگی تکمیل اطلاعات مورد درخواست در سایت تسنیم درج گردیده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zmC0r

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *