اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

طرح «شیفت ایثار» صبح امروز در شرکت یزد سفالین اجرا گردید

شناسه خبر : 96681 | تاریخ انتشار : : 19 بهمن 1399 - 18:59 | ارسال توسط :

«شیفت ایثار کارگری» از ویژه برنامه‌های حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری، کارگری و اصناف ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در ایام الله دهه فجر سال جاری می‌باشد که امروز در شرکت یزد سفالین برگزار گردید.

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج اشکذر؛ سرهنگ حسن اسلامیان جانشین ناحیه مقاومت بسیج اشکذر و مسئول دفتر امام جمعه رستاق در خصوص این طرح گفت: یکی از ویژه برنامه‌های ایام الله دهه مبارک فجر، اجرای طرح “شیفت ایثار” است؛ به طوریکه کارگران در این طرح، یک شیفت کاری را بدون دریافت دستمزد به خدمت فعالیت می‌کنند و درآمد حاصل از آن به کمک های مؤمنانه اختصاص می‌یابد.

در این مراسم که با حضور حجج اسلام دلاوری امام جمعه رستاق، کفاش مسئول دفتر نمایندگی در ناحیه بسیج اشکذر، سرهنگ اسلامیان جانشین ناحیه و مسئول دفتر امام جمعه رستاق، سرهنگ گل محمدی فرمانده نیروی انتظامی اشکذر، محسن خلیلی مجومرد بخشدار مرکزی اشکذر در شرکت یزد سفالین برگزار گردید؛ در ابتدا مدیرعامل این شرکت گزارشی از فعالیت های شرکت و سپس به تشریح فرآیند تولید انواع بلوک های سفالین پرداخت.

در ادامه دلاوری طی سخنانی با اشاره به دستاورهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف و به ویژه استقلال، یکی از حوزه های این استقلال را استقلال اقتصادی بیان کردند که ضمن تعامل با دنیا، می بایست در زمینه‌های مختلف از وابستگی به دنیای غرب و بیرون رها یابیم و یکی از راهکارهای ان اقتصاد مقاومتی است که البته این به معنای گرسنگی کشیدن و سخت گیری افراط کرایانه بر خود نیست بلکه به معنای شناخت ظرفیت ها و استعدادهای موجود داخلی و حداکثر استفاده از آنها می باشد.

وی در خصوص شیفت ایثار نیز بیان کرد: ایثار و فداکاری نیز جنبه های مختلف دارد؛ که «شیفت ایثار» بدین گونه است که هر کارگر به صورت اختیاری، می تواند به هر ساعت که خواست اضافه کار، در محل کار خود مشغول باشد و این حساب اضافه کاری وی، به حساب مشخصی واریز می شود و صرف انجام کارهای مؤمنانه و رفع نیازمندی تهیدستان می گردد.

لازم به ذکر است «شیفت ایثار کارگری» از ویژه برنامه های حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری، کارگری و اصناف ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در ایام الله دهه فجر سال جاری می باشد که امروز در شرکت یزد سفالین برگزار گردید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Pi2eY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec