اشکذر خبر

سرپرست فرمانداری اشکذر:

طرح دامدارکارت برای کاهش مشکلات نقدینگی دامداری‌های سنتی اجرا می‌شود

شناسه خبر : 103872 | تاریخ انتشار : : ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴ | ارسال توسط :

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در جلسه مشترک کارگروه تنظیم بازار، قرارگاه امنیت غذایی و کمیته اقدام مشترک شهرستان اشکذر بر نقش مؤثر و ضرورت آمادگی کامل دستگاه‌های مرتبط در اجرای سیاست‌های اقتصادی دولت بویژه طرح‌های تنظیم بازار تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه مشترک کارگروه تنظیم بازار، قرارگاه امنیت غذایی و کمیته اقدام مشترک شهرستان اشکذر به ریاست روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

ردائی هدف از برگزاری این نشست را هم‌افزایی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله در رفع مسائل و مشکلات اقتصادی بویژه در جهت مدیریت بهینه بازار توسط کلیه دستگاه‌های اجرایی مرتبط و نیز سازماندهی و همکاری نیروهای داوطلب مردمی و بسیج در زمینه بازرسی و نظارت بر بازار عنوان کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در این جلسه اظهار داشت: کمیته اقدام مشترک جهت نظارت بر بازار در شهرستان به ریاست فرماندار و عضویت ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، بسیج و اتاق اصناف به عنوان اعضای کمیته‌های متناظر تشکیل می‌گردد.

وی افزود: جهت بازرسی، نظارت هرچه بیشتر و بهتر بر بازار و ایجاد رضایتمندی عمومی، بسیج اصناف نسبت به معرفی نیروهای داوطلب مردمی جهت آموزش و بکارگیری در امر نظارت بازار به کمیته مشترک اقدام خواهد کرد.

ردائی همچنین تاکید کرد: نهادهای متولی امر نظارت بر بازار همچون جهاد کشاورزی، صمت و اتاق اصناف با همکاری تعزیرات حکومتی نسبت به برگزاری گشت‌های مشترک به طور مستمر اقدام و نتایج حاصله را  جهت جمع‌بندی و تصمیم‌گیری به کمیته اقدام مشترک ارائه می‌کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر در ادامه سخنان خود، ضرورت تشکیل این جلسه را ارائه نقطه‌نظرات، پیشنهادات، دغدغه‌های مردم و مشکلات کف جامعه از سوی مسئولان حاضر در جلسه دانست و گفت: همه باید در راستای اجرای سیاست‌های اقتصادی دولت برای جلب رضایت بیشتر مردم تلاش کنیم و آمادگی کامل درخصوص مدیریت مشکلات و مسائل احتمالی را داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت توجه به مشکلات دامداران نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش قیمت نهادهای دامی و خشکسالی‌های اخیر، طرح دامدارکارت برای حل مشکلات دامداری‌های سنتی و کاهش دغدغه‌های دامداران اجرا خواهد شد تا متناسب با تعداد دام‌هایشان و در راستای کمک به تولیدات محصولات دامی تسهیلاتی را از بانک کشاورزی دریافت نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sBdkF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *