اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

طرح خدمات در محل تلفن ثابت در شهرستان یزد کلید خورد

شناسه خبر : 99980 | تاریخ انتشار : : 05 مرداد 1400 - 11:32 | ارسال توسط :

در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور کاهش تردد های غیر ضروری، خدمات در محل تلفن ثابت برای اولین بار در کشور اجرا خواهد شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد،مدیر تجاری مخابرات منطقه یزد با اشاره به راه اندازی این طرح درشهرستان یزد گفت: در این طرح تمامی خدمات تلفن ثابت اعم از تکمیل پرونده واگذاری تلفن ثابت،ت غییر مکان، دایری مجدد، وصول بدهکاری،تغییر نام و … در محل به مشترکان ارائه می شود.

محمد جواد حاتمی زاده افزود:پیش از اجرای این طرح،تمامی خدمات مذکور در دفاتر منتخب پیشخوان(گرید A) انجام می شد که به موازات آن در محل مشترک قابل ارائه خواهد بود.

وی خدمت رسانی آسان با هدف افزایش رضایتمندی مشتری را از اهداف راه اندازی این خدمت به مردم شهرستان یزد دانست و افزود:با استفاده از این خدمت مشترکان تلفن ثابت می توانند خدمات درخواستی خود را در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر خود دریافت نمایند.

این مقام مسئول استان در ادامه از نحوه محاسبه تعرفه این خدمت سخن به میان آورد و افزود:هزینه انجام این خدمت در شهرستان یزد ۵۰۰ هزار ریال می باشد و هزینه خدمات نیز به صورت جداگانه طبق مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور گرفته خواهد شد.

حاتمی زاده در ادامه به روش درخواست دریافت خدمات در محل تلفن ثابت اشاره کرد و افزود:مشتریان برای دریافت نحوه ی ارائه ی خدمات در محل می توانند با سامانه متمرکز پاسخگویی مخابرت منطقه یزد(۲۰۲۱) تماس برقرار و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8FR5M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec