• کد خبر: 93339
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 24 مرداد 1399 - 01:03
  فرماندار شهرستان اشکذر: برای اینکه طرح تجمیع ادارات به نحو مطلوب و در اسرع وقت به مرحله اجرا برسد؛ از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و در این راستا با مسئولان استان و کشور رایزنی خواهیم نمود.

  به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، رضا یادگاری مدیر کل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی طرح تجمیع ادارات شهرستان اشکذر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  هادی‌نسب در این نشست با تاکید بر اجرای ماده ۲۹ از فصل چهارم قانون مدیریت خدمات کشوری اظهار داشت: با توجه به مکان‌یابی و جانمایی ادارات شهرستان در طرح مجتمع ادارات؛ انتظار می‌رود با نگاه مثبت و همکاری ادارات شهرستان و استان در طی مراحل اداری و بهره‌برداری از ظرفیت‌های قانونی، این طرح به مرحله احداث برسد.

  فرماندار اشکذر در ادامه با بیان برخی از مزایای طرح ارائه شده افزود: برخی ادارات شهرستان فاقد ساختمان ملکی متعلق به خود هستند و اجرای این طرح ضمن سهولت دسترسی و خدمات‌رسانی هرچه بهتر ادارات به مردم، رفع مشکلات ملکی برخی ادارات را به دنبال خواهد داشت.

  وی افزود: برای اینکه این طرح به نحو مطلوب و در اسرع وقت به مرحله اجرا برسد از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و در این راستا با مسئولان استان و کشور رایزنی خواهیم نمود.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این نشست ضمن استقبال از طرح ارئه شده بر ارائه نظرات کارشناسانه و استفاده از پتانسیل‌های قانونی در راستای بهره‌برداری سریع از این مجموعه تاکید نمود.

  خاطر نشان میگردد؛ در این نشست ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون طرح ارائه شده از سوی شرکت پرنیان هفت هنر، در رابطه با بهره‌برداری از ظرفیت‌های قانونی و طی مراحل اداری اجرای طرح تصمیماتی اتخاذ گردید.

  همچنین در پایان این نشست موضوعاتی از جمله پارک مشاهیر جهت ساماندهی جاده سنتو، تحویل زمین به خانواده‌های دو معلولین، واگذاری زمین جهت ساخت مسکن مهر و زمین بیمارستان حضرت زینب (س) مورد بررسی قرار گرفت و در راستای پیگیری‌های لازم پیرامون این موضوعات در سال جاری تا حصول نتایج مثبت تصمیماتی گرفته شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zDC7k

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *