• کد خبر: 93434
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 28 مرداد 1399 - 11:18
  با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت
  اداره کتابخانه های عمومی با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی؛ کتاب‌های درخواستی معلولان و جانبازان را در بسته‌های کاملا بهداشتی و استریل شده درب خانه این عزیزان تحویل می‌دهد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر؛ در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر در نظر دارد کتابهای درخواستی ایثارگران، معلولان و جانبازان را با ارسال به درب منازل به آنها تحویل دهد.

  در همین رابطه ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان یزد و در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس؛ اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در یک اقدام فرهنگی کتاب های درخواستی ایثارگران، معلولان و جانبازان را با ارسال به درب منازل به آن ها تحویل می دهد.

  وی اظهار داشت: اداره کتابخانه های عمومی با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی کتاب‌های درخواستی را در بسته‌های کاملا بهداشتی و استریل شده درب خانه این عزیزان تحویل می‌دهند.
  حفیظی افزود: در این طرح ایثارگران، معلولان و جانبازان می توانند با اعلام کتاب های درخواستی به کتابخانه‌های عمومی شهرستان از این طرح به نحو احسن استفاده کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GYlQr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *