اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

طراحي و ساخت سامانه گندزدايي پيشرفته سيار در استان يزد

شناسه خبر : 31339 | تاریخ انتشار : : 17 شهریور 1393 - 15:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایسنا، “ابراهيم عليدوست” مدير كنترل كيفيت وبهداشت شركت آبفای استان یزد اعلام كرد: اين سامانه‎ي سيار درون يك خودروي ون شهريجاسازي شده كه داراي كاربري سه گانه در شرايط عادي و شرايط بحراني و همچنين آزمايشگاه سيار سنجش كيفيت آب است . وی بيان كرد: در شرايط عادي […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایسنا، “ابراهيم عليدوست” مدير كنترل كيفيت وبهداشت شركت آبفای استان یزد اعلام كرد: اين سامانه‎ي سيار درون يك خودروي ون شهريجاسازي شده كه داراي كاربري سه گانه در شرايط عادي و شرايط بحراني و همچنين آزمايشگاه سيار سنجش كيفيت آب است .

وی بيان كرد: در شرايط عادي اين سامانه توانايي گندزدايي آب تا ظرفيت 70 ليتر بر ثانيه را دارا است و در شرايط بحراني با انتقال سامانه به محل مورد نياز ميتوان همزمان عمل گندزدايي و توزيع آب در شبكهرا انجام داد .

عليدوست علت استفاده از ماده گندزدايي مولتي اكسيدان در اين سامانه را قدرت گندزدايي بسيار بالا، عدم نياز به زمان ماند و زمان تماس مادهگندزدايي با آب و هم چنين كاهش ميزان افت كلر در شبكه بيان كرد .

این مسئول افزود: اين سامانه داراي سيستم تامين برق مستقل، مخازن مختلف ذخيرهآب، نمك، مولتي اكسيدان و سيستم تزريق بوده و در مواقع بروز بحران و حوادث در شبكه و يا اتصال مستقيم چاه به شبكه مي توان ماده گندزدا را به محل مورد نياز انتقال داد.

گفتني است؛ اين سامانه با هزينه‏اي بالغ بر يك ميليارد و 800 ميليونريال از محل اعتبارات عمراني طراحي، ساخته و تجهيز شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YL8d8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124