• کد خبر: 90551
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 11 فروردین 1399 - 13:51
  سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر تاکید کرد
  سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر: طی نشست اخیر با فرماندار شهرستان اشکذر و مسئولین داروخانه های این شهرستان مقرر شده است؛ داروخانه ها به صورت شیفتی خذمات شبانه روزی را به شهروندان ارائه دهند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ لیلا ابدی سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر با اشاره به آیین نامه ۲۶ قانون تاسیس داروخانه‌ها؛ گفت: واحدهای فعال و داروخانه های فعال در این زمینه موظف هستند تا به صورت شبانه‌روزی به مردم و شهروندان خدمات لازم را ارائه کنند.

  وی داروخانه‌های شهرستان اشکذر را نیز از این قاعده مستثنا ندانست و افزود: در جلسه اخیر که با مسئولین داروخانه‌های این شهرستان داشتیم؛ مقرر شد تا هر سه داروخانه فعال در شهرستان اشکذر و تا زمان افتتاح بیمارستان حضرت زینب کبری (س) به صورت شیفتی و با وضعیت شبانه‌روزی به شهروندان خدمات خود را ارائه کنند.

  ابدی نحوه شیفت بندی این داروخانه ها را در اختیار مسئولین این داروخانه ها دانست و با تاکید بر این نکته که هنوز هیچگونه اطلاعی از سوی مسئولین این داروخانه ها به مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر ارائه نشده است؛ برنامه زمانبندی فعالیت داروخانه های این شهرستان را به شرح زیر؛ جهت اطلاع رسانی شهروندان اشکذر ارائه کرده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GRY8Z

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *