اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر:

طبخ غذای گرم در رزمایش ایران همدل-اطعام مهدوی برای محرمان شهرستان اشکذر/ ۵ آشپزخانه جهت طبخ افطاری برای نیازمندان پیش بینی شده است

شناسه خبر : 98081 | تاریخ انتشار : : 28 فروردین 1400 - 17:01 | ارسال توسط :

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر با اشاره به رزمایش ایران همدل-اطعام مهدوی در شهرستان اشکذر، گفت: در ماه مبارک رمضان ۵ آشپزخانه در  برای طبخ غذای گرم جهت افطاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیش بینی شده است.

به گزارش اشکذر خبر،محمدعلی کریمی زارچی، رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر با اشاره به رزمایش ایران همدل-اطعام مهدوی در شهرستان اشکذر، گفت: در ماه مبارک رمضان ۵ آشپزخانه در  برای طبخ غذای گرم جهت افطاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توزیع بین نیازمندان وافراد اسیب پذیر با حفظ منزلت و کرامت مددجویی، پیش بینی شده است.

کریمی تهیه غذا برای نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی ره شهرستان اشکذر را از مهمترین برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان دانست و اظهار داشت: بمنظور ترویج فرهنگ احسان و نشر سنتهای حسنه رزمایش  ایران همدل- اطعام مهدوی با فرمان مقام معظم رهبری درسراسر کشور شکل گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر در ادامه با بیان ضرورت کمک به ایتام و فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان گقت: خیرین می توانند جهت کمک به دفترکمیته امداد امام خمینی ره شهرستان اشکذر مراجعه و و با انتخاب یتیم مورد نظر جهت کمک ماهیانه حداقل ۵۰هزار تومان برای آنها واریز نمایند.

وی ادامه داد: کمیته امداد در ماه میهمانی خدا با تبعیت از حضرت امیر المومنین علیه السلام و روایات فراوان اسلامی که در خصوص اطعام محرومان بخصوص افطاری دادن به روزه داران رسیده است ، شیوه های مختلفی را برای دریافت کمکهای مردمی جهت اطعام مددجوابان تحت حمایت در طول سال به ویژه ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است، که طبخ غذای گرم، کفاره روزه عمد و غیر عمد، نذر و قابی و عقیقه از جمله این طرح هاست.

محمدعلی کریمی زارچی در پایان با دعوت از مردم جهت مشارکت در مرحله سوم رزمایش ایران همدل-اطعام مهدی، افزود: همه افرادی که خواستار کمک به اقشار نیازمند و آسیب دیده کرونایی هستند می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۳۵۱۰*۸۸۷۷*  یا شماره کار ۸۲۵۹  ۵۰۰۲  ۹۹۷۹  ۶۰۳۷  کمک های خود را واریز نمایند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cuO22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec