• کد خبر: 89936
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 16 اسفند 1398 - 23:15
  بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر خبر داد
  بخشدار مرکزی اشکذر: مقدمات ضد عفونی کردن اماکن عمومی رستاق انجام شده است.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از رستاق نیوز؛ محمد حسین قانعیان بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر گفت: هماهنگی لازم برای ضد عفونی کردن اماکن عمومی  روستاهای بخش رستاق با شوراهای اسلامی و دهیاری ها انجام شده است.

  قانعیان افزود: براساس جلسه هماهنگی که روز گذشته برگزارشد مقرر گردید مرکز بهداشت مواد لازم برای ضد عفونی کردن اماکن را صبح شنبه دراختیار ما قراردهد.

  بخشدار بخش مرکزی با اشاره به اینکه هماهنگی لازم با شورا های اسلامی و دهیاری های بخش رستاق برای تامین  موتورهای سمپاش صورت گرفته است و دهیارها دراین زمینه توجیه شده‌اند گفت: سعی داریم این کار صبح روز شنبه از چند روستا آغاز شود و به صورت متوالی در سایر روستاها ادامه می یابد.
  وی با انتقاد از اینکه مردم موضوع کورنا را جدی نگرفته اند خواستار همکاری بیشتر مردم در این زمینه شد و گفت: هرچند خوشبختانه تاکنون موردی از کورنا در بخش رستاق مشاهده نشده است؛ ولی مردم  نیز باید رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرند.
  قانعیان با اشاره به اینکه اخیرا دیده شده برخی از اهالی پذیرا اقوام خود از سایر شهرستانها ی آلوده بوده اند به اهالی توصیه کرد: از پذیرش میهمان از شهرستان‌ های آلوده خودداری کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4Epmp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *