اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

صعود نفس گیر تیم فوتبال ساحلی اشکذر به مرحله بعد لیگ برتر استان یزد

شناسه خبر : 72314 | تاریخ انتشار : : 25 فروردین 1397 - 22:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، عصر امروز تیم فوتبال ساحلی هیئت فوتبال اشکذر در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال ساحلی استان یزد در ورزشگاه آزادی اردکان میهمان تیم فوتبال ساحلی ۱۹دی شاهدیه بود. تیم فوتبال ساحلی اشکذر توانست عصر امروز با برتری شیرین برابر تیم ۱۹دی شاهدیه به مرحله بعد این رقابت ها صعود کند. تیم […]

به گزارش اشکذر خبر، عصر امروز تیم فوتبال ساحلی هیئت فوتبال اشکذر در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال ساحلی استان یزد در ورزشگاه آزادی اردکان میهمان تیم فوتبال ساحلی ۱۹دی شاهدیه بود.

تیم فوتبال ساحلی اشکذر توانست عصر امروز با برتری شیرین برابر تیم ۱۹دی شاهدیه به مرحله بعد این رقابت ها صعود کند.

تیم اشکذر که به برد در این دیدار برای صعود به مرحله بعد این رقابت ها احتیاج داشت در سه وقت ۱۲دقیقه ای قانونی بازی ۴ گل را وارد دوارزه تیم شاهدیه کرد که تیم مقابل نیز گل های خورده را جبران و با زدن ۴گل بازی را به وقت اضافه کشید.

در وقت اضافه ۳دقیقه ای بازی هیچ کدام از تیم ها نتوانستند دروازه حریف را باز کنند که به این نحو بازی به پنالتی کشیده شد و در نهایت تیم اشکذر در ضربات پنالتی حریف خود را ۶بر ۵ شکست داد و به مرحله بعد لیگ فوتبال ساحلی استان یزد صعود کرد.

لیگ فوتبال ساحلی استان یزد با نام جام شهید حججی در قالب ۲گروه سه تیمی برگزار میشود که پس از پایان این رقابت ها تیم قهرمان جواز حضور در رقابت های کشوری را کسب خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xRboH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec