همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی  شو نشینی فرهنگی و ادبی در کتابخانه باقر العلوم (ع) روستای عزآباد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی  شونشینی فرهنگی و ادبی در کتابخانه باقر العلوم (ع) روستای عزآباد با حضور اصحاب فرهنگ و دوستداران کتاب برگزار شد.

بر این اساس؛ کتابخانه باقر العلوم عزآباد رستاق این شب نشینی را با هدف جمع آوری فرهنگ، آداب، رسوم و سوابق فرهنگی، اجتماعی و تاریخی روستای کهن عزآباد از طریق نقل تاریخ شفاهی برگزار می نماید.

ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر درخصوص برگزاری برگزاری اینن شونشینی فرهنگی گفت: هدف از برگزاری این برنامه ها بالابردن سطح معلومات، دانش، آگاهی‌های فرهنگی، اجتماعی و تاریخی مخاطبان و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه میان مردم است و امیدواریم به هدف‌مان برسیم.

حفیظی همچنین افزود: نقل مثل ها، فولکلورها به همراه شعر خوانی از اشعار عامیانه ، آواها و نواها و حافظ خوانی از دیگر برنامه های این شونشینی بود.

گفتنی است؛ ویژه برنامه «شو نشینی فرهنگی» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، پنج‌شنبه‌ها در کتابخانه باقر العلوم (ع) اشکذر برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gy7Vp