اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه


شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 112100 | تاریخ انتشار : : ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸ | ارسال توسط :

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر در سالجاری در محل سالن اجتماعات کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

به گزارش اشکذرخبر، دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر در سالجاری (روز شنبه ۱۹آذر) در محل سالن اجتماعات کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر با دستور کار جلسه  تبیین آیین نامه شورای فرهنگ عمومی و فعال نمودن کار گروه های پیشنهادی ذیل شورای فرهنگ عمومی و معرفی شخصت های فرهنگی جهت عضویت در شورا برگزار شد.

در ابتدای نشست حجه الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه و رئیس محترم شورا ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)  با اشاره به اینکه طبق آیین نامه شورای فرهنگ عمومی در بخش های خضرآباد و مرکزی نیز شورای فرهنگ عمومی داشته باشیم افزود: مسئولین شهرستان هم در جلسات شورای بخش شرکت نمایند و کارگروه های مختلف ذیل شورا تشکیل دهند.

در ادامه روح الله ردائی فرماندار و نائب رئیس محترم شورا اظهار داشت : کارگروه های شورای فرهنگ مشخص و فعال شوند و با همکاری و هم افزایی مصوبات شورا پیگیری شود.

محمدحسن زارعیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و دبیر شورا ضمن مروری بر آیین نامه شورای فرهنگ عمومی بر فعال شدن کارگروه های ذیل شورای فرهنگ معرفی تاکید نمود و در ادامه هر یک از اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع نشست بیان نمودند و مقرر شد به علت نیاز بیشتر به بحث و تبادل نظر در اسرع وقت نسبت به تشکیل جلسه و جمع بندی موارد اقدام شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/w09A2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه