اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شورای شهر از فرصت خدمت به مردم استفاده کنند/ پیام شکست نظامی امریکا در صحرای طبس

شناسه خبر : 39689 | تاریخ انتشار : : 05 اردیبهشت 1394 - 16:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به 5 اردیبهشت ماه سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس گفت:خداوند با ملت ایران است و آمریکا از هر راهی که وارد شود باز هم سرنوشتی جز شکست نخواهد داشت. “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” امام […]

به گزارش اشکذرنیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به 5 اردیبهشت ماه سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس گفت:خداوند با ملت ایران است و آمریکا از هر راهی که وارد شود باز هم سرنوشتی جز شکست نخواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” امام جمعه اشکذر به پیام‌های حادثه صحرای طبس اشاره کرد و افزود: یکی از پیام‌های این واقعه بزرگ به مردم مظلوم دنیا است که اگر برای خداوند قیام کنید و راه خداوند را ادامه دهید در همه مراحل خداوند به مدد و یاریتان آمده و از شما پشتیبانی می‌کند.

وی شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس را دارای پیام های بی شماری برای کسانی دانست که امروز در صدد آتش افروزی و ظلم در منطقه هستند.

حجت الاسلام طالبیان در بخشی دیگر از سخنانش به 9 اردیبهشت روز شوراها و هفته شهر و شهروند اشاره کرد و افزود: اعضای شوراهای اسلامی باید قدر فرصت نمایندگی مردم را غنیمت بشمرند و از این فرصت برای آبادانی و پیشرفت شهرها و روستاها بهترین بهره را ببرند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7KBsE
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec