• کد خبر: 39689
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 5 اردیبهشت 1394 - 16:50
  امام جمعه اشکذر تاکید کرد
  امام جمعه اشکذر به 9 اردیبهشت روز شوراها و هفته شهر و شهروند اشاره کرد و افزود: اعضای شوراهای اسلامی باید قدر فرصت نمایندگی مردم را غنیمت بشمرند و از این فرصت برای آبادانی و پیشرفت شهرها و روستاها بهترین بهره را ببرند.

  به گزارش اشکذرنیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به 5 اردیبهشت ماه سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس گفت:خداوند با ملت ایران است و آمریکا از هر راهی که وارد شود باز هم سرنوشتی جز شکست نخواهد داشت.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” امام جمعه اشکذر به پیام‌های حادثه صحرای طبس اشاره کرد و افزود: یکی از پیام‌های این واقعه بزرگ به مردم مظلوم دنیا است که اگر برای خداوند قیام کنید و راه خداوند را ادامه دهید در همه مراحل خداوند به مدد و یاریتان آمده و از شما پشتیبانی می‌کند.

  وی شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس را دارای پیام های بی شماری برای کسانی دانست که امروز در صدد آتش افروزی و ظلم در منطقه هستند.

  حجت الاسلام طالبیان در بخشی دیگر از سخنانش به 9 اردیبهشت روز شوراها و هفته شهر و شهروند اشاره کرد و افزود: اعضای شوراهای اسلامی باید قدر فرصت نمایندگی مردم را غنیمت بشمرند و از این فرصت برای آبادانی و پیشرفت شهرها و روستاها بهترین بهره را ببرند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7KBsE

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *