اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان اشکذر تشکیل جلسه داد

شناسه خبر : 101543 | تاریخ انتشار : : 07 مهر 1400 - 6:48 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در این جلسه با اشاره به اهمیت و نقش سازمان‌های مردم نهاد در ایجاد جنبش و تغییر نگرش در جامعه، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌های مربوطه می‌توانند از ظرفیت، انگیزه و انرژی سازمان‌های مردم نهاد در راستای توسعه و پیشرفت جامعه بهره ببرند.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد‌، اظهار کرد: تشکل‌های مردم نهاد گروه‌های داوطلب هستند که براساس نیازهای جامعه و با هدف توسعه پایدار اجتماعی در مقاطع مختلف تشکیل می‌شوند و باید اهداف و فعالیت‌ها، حیطه فعالیت و گستره موضوعی آنها کاملاً شفاف باشد.

فرماندار اشکذر در ادامه با اشاره به اهمیت و نقش سازمان‌های مردم نهاد در ایجاد جنبش و تغییر نگرش در جامعه، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌های مربوطه می‌توانند از ظرفیت، انگیزه و انرژی سازمان‌های مردم نهاد در راستای توسعه و پیشرفت جامعه بهره ببرند.

گفتنی است در این جلسه، دو پرونده متقاضیان ثبت سمن‌ها مورد بررسی قرار گرفت که یکی از این پرونده‌های مورد موافقت شورا قرار گرفت و بررسی یک پرونده نیز جهت تکمیل و انجام اصلاحات مورد نیاز به جلسه بعد موکول شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UcUyO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec