• کد خبر: 90045
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 اسفند 1398 - 12:22
  در راستای مقابله با کرونا ویروس
  شورای تامین شهرستان اشکذر در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا بیانیه مهمی صادر کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ شورای تامین شهرستان اشکذر در راستای مقابله با کرونا ویروس و با هدف ایجاد حس وفاق و همدلی میان شهروندان این شهرستان بیانیه صادر کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  مردم شریف و فهیم شهرستان‌ اشکذر؛

  شیوع ویروس کرونا در کشور و نیز استان یزد، بر بسیاری از شئون زندگی ازجمله رفت‌وآمد، کسب و کار همه مردم تأثیر گذاشته است.

  کارشناسان و صاحب‌نظران مهم‌ترین راه جلوگیری از گسترش و پیشرفت این بیماری را قطع رفت‌وآمدهای غیرضروری و کاهش تجمعات مردمی می‌دانند و در همین راستا از صنایع، فروشگاه‌های بزرگ و تعدادی از واحدهای صنفی در سطح شهرستان(به غیر از واحدهای صنفی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند) خواسته شده تا فعالیت خود را متوقف کنند، لذا لازم است تا دیگر واحدهای صنعتی و اصناف نیز فعالیت خود را محدود و متوقف سازند و مردم شریف شهرستان نیز از هرگونه رفت‌و‌آمد غیر ضروری خودداری نمایند.

  بدیهی است عدم رعایت موارد اعلام‌شده، کنترل این بیماری را با مشکل رو به رو ساخته و تبعات جانی و مالی بسیاری برای مردم شهرستان خواهد داشت.

  ✍بار دیگر ضمن تقدیر از تلاش‌های کادر بهداشتی و درمانی شهرستان اعم از پزشکان، پرستاران، کارشناسان و… امیدواریم مردم فهیم و قدرشناس شهرستان با رعایت توصیه‌های بهداشتی و به‌ویژه عدم حضور در سطح شهرها و قطع زنجیره انتقال بیماری، به کنترل سریع‌تر آن کمک کنند.

  🔻 شورای تامین شهرستان اشکذر

  🇮🇷@simaashkezar

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7GefJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *