• کد خبر: 25128
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 مهر 1392 - 17:01
  تیم فوتسال شهید کلانتری اشکذر در سال 1391 فعالیت خود را با جذب بازیکنان بومی و پرورش استعداد های نهفته ی شهرستان آغاز و در همان سال مقام سوم لیگ برتر استان یزد را به خود اختصاص داد.

  به گفته محمد جواد دیوبند مربی تیم شهید کلانتری اشکذر، هدف از تشکیل این تیم در شهرستان جذب بازیکنان بومی و پرورش استعداد های نهفته ی موجود بوده تا بتوانند در کنار استفاده از پتانسیل فوتسال موجود در شهرستان، فضای ورزشی مناسبی را برای جوانان فراهم کنند.

  شهید کلانتری
  وی افزود: در شهرستان اشکذر بر خلاف وجود بازیکنان خوب بومی که توانایی بازی در لیگ های برتر استانی و کشوری را دارند، متاسفانه تنها چند درصد از بازیکنان تیم شهید کلانتری بومی شهرستان بوده و مابقی از شهر یزد جذب تیم شده اند.

   

  دیوبند کمبود فضای رفاهی و ورزشی شهرستان را نقطه ضعف اشکذر عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما از تشکیل این تیم این بوده که جوانان شهرستان به سمت ورزش کشیده شوند و اوقات فراغت خود را در مجموعه های ورزشی بگذرانند.

   

  وی تصریح کرد: امیدواریم که در آینده نزدیک و با قهرمانی در لیگ برتر استان یزد به لیگ کشوری راه پیدا کنیم و همانطور که هم اکنون تیم شهید کلانتری اشکذر نماینده فوتسال شهرستان در استان است، بتواند نماینده فوتسال استان یزد در کشور شود.

   

  دیوبند برنامه ریزی ها و تمرینات فشرده تیمش در جهت تحقق این هدف را از اقدامات صورت گرفته نام برد و افزود: امیدواریم که با رهبری نادر اتحادی به عنوان سرمربی تیم بتوانیم به این موفقیت ها دست یابیم.

   

  شهید-کلانتری1
  لازم به ذکر است که محمد جوادد دیوبند به عنوان مربی تیم شهید کلانتری اشکذر، حمید دهقان سرپرست و حسین ابریشمی به عنوان مدیرعامل تیم می باشند.

  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6hxI1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *