اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شهید کلانتری با اقتدار آمد!

شناسه خبر : 25128 | تاریخ انتشار : : 03 مهر 1392 - 17:01 | ارسال توسط :

به گفته محمد جواد دیوبند مربی تیم شهید کلانتری اشکذر، هدف از تشکیل این تیم در شهرستان جذب بازیکنان بومی و پرورش استعداد های نهفته ی موجود بوده تا بتوانند در کنار استفاده از پتانسیل فوتسال موجود در شهرستان، فضای ورزشی مناسبی را برای جوانان فراهم کنند. وی افزود: در شهرستان اشکذر بر خلاف وجود […]

به گفته محمد جواد دیوبند مربی تیم شهید کلانتری اشکذر، هدف از تشکیل این تیم در شهرستان جذب بازیکنان بومی و پرورش استعداد های نهفته ی موجود بوده تا بتوانند در کنار استفاده از پتانسیل فوتسال موجود در شهرستان، فضای ورزشی مناسبی را برای جوانان فراهم کنند.

شهید کلانتری
وی افزود: در شهرستان اشکذر بر خلاف وجود بازیکنان خوب بومی که توانایی بازی در لیگ های برتر استانی و کشوری را دارند، متاسفانه تنها چند درصد از بازیکنان تیم شهید کلانتری بومی شهرستان بوده و مابقی از شهر یزد جذب تیم شده اند.

 

دیوبند کمبود فضای رفاهی و ورزشی شهرستان را نقطه ضعف اشکذر عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما از تشکیل این تیم این بوده که جوانان شهرستان به سمت ورزش کشیده شوند و اوقات فراغت خود را در مجموعه های ورزشی بگذرانند.

 

وی تصریح کرد: امیدواریم که در آینده نزدیک و با قهرمانی در لیگ برتر استان یزد به لیگ کشوری راه پیدا کنیم و همانطور که هم اکنون تیم شهید کلانتری اشکذر نماینده فوتسال شهرستان در استان است، بتواند نماینده فوتسال استان یزد در کشور شود.

 

دیوبند برنامه ریزی ها و تمرینات فشرده تیمش در جهت تحقق این هدف را از اقدامات صورت گرفته نام برد و افزود: امیدواریم که با رهبری نادر اتحادی به عنوان سرمربی تیم بتوانیم به این موفقیت ها دست یابیم.

 

شهید-کلانتری1
لازم به ذکر است که محمد جوادد دیوبند به عنوان مربی تیم شهید کلانتری اشکذر، حمید دهقان سرپرست و حسین ابریشمی به عنوان مدیرعامل تیم می باشند.

*نسیم صادق*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6hxI1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec