اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

شهید بهشتی یک عالم مجاهد و مبارز بود

شناسه خبر : 65114 | تاریخ انتشار : : 04 تیر 1396 - 12:43 | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه در مسجدجامع روستای بامکان با قدر دانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: ملت ایران اسلامی در روز جهانی قدس همگام با جهان اسلام بار دیگر اتحاد امت اسلامی در مصاف با جبهه شیطانی صهیونیسم بین الملل را به نمایش گذاشتند. حجت الاسلام غالبی […]

امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه در مسجدجامع روستای بامکان با قدر دانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: ملت ایران اسلامی در روز جهانی قدس همگام با جهان اسلام بار دیگر اتحاد امت اسلامی در مصاف با جبهه شیطانی صهیونیسم بین الملل را به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام غالبی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان گفت: اگر این دلاورمردی ها در جبهه مقاومت صورت نمی گرفت، امروز باید در داخل مرزهای خود با تکفیری ها می جنگیدیم و امنیتی را که امروز در کشور می بینیم، به واسطه از جان گذشتگی شهدای مرزبان است.
امام جمعه بخش خضرآبادبا اشاره به فرا رسیدن هفته قوه قضائیه گفت: شهید بهشتی یک عالم مجاهد و مبارز بود و به دلیل همین روحیه ، توسط تروریست ها در همان سال های نخست انقلاب به شهادت رسید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fDHol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124