اشکذر خبر

رئیس کمیته امداد امام اشکذر:

شهروندان اشکذر با مشارکت در پرداخت فطریه و کفاره در مساعدت به نیازمندان مشارکت نمایید

شناسه خبر : 106640 | تاریخ انتشار : : ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹ | ارسال توسط :

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان اشکذر: اشکذری ها می توانند به شکرانه سلامتی شان با مشارکت در پرداخت فطریه و کفاره در مساعدت به نیازمندان شهرستان اشکذر مشارکت نمایید.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی کریمی زارچی رئیس کمیته امداد خمینی شهرستان اشکذر از آمادگی دریافت فطریه و کفاره از سوی این نهاد خبر داد.

کریمی با اشاره به اینکه بنابر دستورالعمل های داخلی کمیته امداد امام خمینی تمام وجوهات دریافتی از شهرستان های مختلف در همان شهرستان و در راستای نیت خیرین و حامیان این نهاد هزینه خواهد شد؛ گفت: به همینن منظور حساب های مختلفی افتتاح شده است و شهروندان اشکذر می توانند وجوهات خود که مربوط به فطریه سهم سادات است شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۶۲۰۰ و وجوهات مربوط به فطریه عام به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۷۹۳۶ و کفاره غیر عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۴۴۷۷ و نیز کفاره عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۲۷۴۴ به نام کمیته امداد امام خمینی اشکذر واریز نمایند.

وی همچنین تاکید کرد: برای تسهیل در این امر خیر همچنین شهروندان می توانند به شکرانه سلامتیتان با مشارکت در پرداخت فطریه و کفاره با استفاده از کد دستوری #۰۳۵۱۰*۸۸۷۷* در مساعدت به نیازمندان شهرستان اشکذر مشارکت نمایید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zqzag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *