اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شهر اشکذر تحت پوشش سرویس اینترنت VDSL قرار گرفت

شناسه خبر : 96584 | تاریخ انتشار : : 15 بهمن 1399 - 22:44 | ارسال توسط :

سرویس VDSL شرکت مخابرات در شهر اشکذر با سرعتی ۲ الی۴ برابری نسبت به سرویس ADSL، در دسترس  مردم شهر اشکذر قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر، مطلبی رئیس مخابرات شهرستان اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر گفت: سرویس VDSL شرکت مخابرات در شهر اشکذر با سرعتی ۲ الی۴ برابری نسبت به سرویس ADSL، در دسترس  مردم شهر اشکذر قرار گرفت.

وی افزود:خط دیجیتال با نرخ بیت بسیار بالا (Very-high-bit-rate Digital Subscriber Line) که به اختصار VDSLمی نامند؛ یکی از سرویس‌های شرکت مخابرات ایران است که با نام تجاری سرینو ارائه می‌شود.

مطلبی تصریح کرد: عملکرد VDSL در اغلب موارد مشابه ADSL است و از همان خط تلفن مشترک مشابه فناوری ADSL برای نقل و انتقال دیتا استفاده می‌کند.

گفتنی است، مشترکین این فناوری، خدماتی چون ارزش افزوده، خطوط تلفن SIP، ویدئو کنفرانس و IPTV را با کیفیت و سرعتی به مراتب بهتر و غیر قابل مقایسه با مشابه آن بر روی ADSL، دریافت خواهند کرد.

رئیس مخابرات شهرستان اشکذر بیان کرد: شرکت مخابرات ایران با توجه به فراوانی تعداد متقاضیان، به مرور نسبت به تجهیز شبکه و توسعه امکانات برای واگذاری اقدام می‌کند و مردم شهر اشکذر می توانند برای  ثبت نام با شماره تلفن ۳۲۷۲۲۲۲۲ تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است فعلا افرادی در شهرستان اشکذر از این سرویس می توانند استفاده نمایند که فاصله منزلشان تا مرکز مخابرات شهرستان اشکذر کمتر از ۵۰۰ متر باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CH7EH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec