اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شهروندان اشکذر اخبار کرونا را از رسانه‌های رسمی شهرستانی و استانی دریافت کنند

شناسه خبر : 89995 | تاریخ انتشار : : 20 اسفند 1398 - 8:26 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر مهمترین مصوبات جلسه مشترک اعضای شورای تامین و سومین نشست ستاد پیشگیری از ویروس کرونا این شهرستان را تشریح کرد. هادی نسب با تاکید بر اهمیت رصد و پایش فعالیت‌های انجام شده در ارتباط با موضوع کرونا از تشکیل قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر مهمترین مصوبات جلسه مشترک اعضای شورای تامین و سومین نشست ستاد پیشگیری از ویروس کرونا این شهرستان را تشریح کرد.
هادی نسب با تاکید بر اهمیت رصد و پایش فعالیت‌های انجام شده در ارتباط با موضوع کرونا از تشکیل قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان اشکذر با هدف رصد و پایش روزانه موضوع پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس خبر داد و گفت: گروههای جهادی شهرستان اشکذر در قالب فعالیت های آموزشی، میدانی و درمانی با این قرارگاه همکاری خواهند کرد.
وی در ادامه تشریح مصوبات جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با کرونا ویروس از الزام فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی در شهرستان اشکذر نسبت به نسبت به ضدعفونی نمودن روزانه فروشگاه و استفاده از دستکش ویژه جهت خرید مواد غذایی گفت: به غیر از واحدهای خدمت رسان که نیازهای ضروری مردم این شهرستان را تامین می کنند، برای جلوگیری از ازدحام و تجمع سایر واحدهای صنفی چند روزی را تعطیل خواهند بود.
هادی نسب به ضدعفونی گلخانه‌های بخش مرکزی شهرستان اشکذر با محوریت جهاد کشاورزی و بخشداری مرکزی اشاره کرد و بیان داشت: محدویت در رفت و آمد اتباع بیگانه در شهرستان اشکذر و خرید مایحتاج آنها توسط پیمانکاران و صاحبان گلخانه از دیگر مصوبات این جلسه مشترک بود.
این مقام ارشد اجرایی در شهرستان اشکذر با تاکید بر لزوم نصب بنر مبنی بر ممنوعیت چادر زدن در پارک ها و اماکن عمومی با همکاری شهرداری و بخشداری بخش‌های مرکزی و خضرآباد؛ گفت: خواهش ما از شهروندان شهرستان اشکذر این است که اخبار مربوط به کرونا و حواشی آنرا از رسانه‌های رسمی فعال در شهرستان اشکذر مانند پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر و رستاق نیوز و یا رسانه‌های استانی از جمله صدا و سیمای مرکز یزد، سایت‌های رسمی و روزنامه‌های استانی دریافت کنند و نسبت به اخبار و اطلاعات بدون منبع که در فضای مجازی منتشر میشود؛ بی‌اعتنا باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MgHx7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec