اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

شهرستان اشکذر ميزبان مسابقات زيبايي ايكاهو

شناسه خبر : 52086 | تاریخ انتشار : : 04 اردیبهشت 1395 - 14:13 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، احمد زارع پور اشكذري در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين جشنواره از هشتم تا دهم ارديبهشت ماه امسال در شهرستان اشكذر يزد برگزار مي شود . وي برگزاري اين جشنواره را با حضور داوران بين اللملي و زيباترين اسب ها گامي مهم در توسعه ورزش و […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، احمد زارع پور اشكذري در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين جشنواره از هشتم تا دهم ارديبهشت ماه امسال در شهرستان اشكذر يزد برگزار مي شود .
وي برگزاري اين جشنواره را با حضور داوران بين اللملي و زيباترين اسب ها گامي مهم در توسعه ورزش و اين رشته ، همچنين معرفي استان يزد عنوان كرد.
اين مسئول با اشاره به وجود افزون بر دو هزار راس اسب اصيل عرب در استان اظهار كرد: استان يزد با داشتن نيمي از اسب هاي اصيل عرب در خود رتبه اول كشور را در اختيار دارد و قطب پرورش اسب اصيل عرب در كشور را به خود اختصاص داده است.
زارع پور اشكذري با بيان اين كه عمده شهر هاي پرورش دهنده اسب عرب در استان يزد به ترتيب شهر هاي اشكذر، ميبد، يزد، اردكان، تفت، مهريز، ابركوه و بافق هستند گفت: در ساير شهرستان هاي استان نيز حداقل دو سه باشگاه پرورش اسب اصيل عرب وجود دارد.
استان يزد هم اكنون نيز ميزبان مسابقات سراسري اسبدواني بهاره كشور است كه به مدت پنج هفته متوالي در مجتمع سواركاري صفاييه يزد پيگيري مي شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QNfuB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124