اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار با مسئولین شهرستان اشکذر:

شهرستان اشکذر، کمترین خاموشی برق را در استان دارد

شناسه خبر : 96400 | تاریخ انتشار : : 10 بهمن 1399 - 0:00 | ارسال توسط :

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : شهرستان اشکذر به لحاظ درصد تلفات و متوسط میزان خاموشی به ازای هر مشترک در سال در بهترین جایگاه استان قرار دارد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار های جداگانه با امام جمعه شهرستان و فرماندار ، شهردار و بخشدار شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه درصد تلفات شبکه های برق این شهرستان چهار درصد است ، افزود : این رقم برای استان یزد ۶٫۰۵ درصد و میانگین کشوری آن ۹٫۹ درصد است که نشان می دهد استفاده بهینه از انرژی در حوزه صنعتی به خوبی در این شهرستان صورت می گیرد.
وی یادآور شد : متوسط میزان خاموشی ازای هر مشترک در سال ۴۵ دقیقه است که این شهرستان را به لحاظ پایین بودن میزان خاموشی در بین سایر نواحی استان شاخص کرده است.
این مسئول با بیان اینکه همه ۵۸ روستای شهرستان اشکذر از نعمت برق برخوردار است، خاطرنشان کرد : شهرستان اشکذر ۲۱ هزار و ۴۰۷ مشترک برق دارد که ۸۴ درصد آن سهم بخش صنعتی است .
مهندس نواب با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد روستاهای اشکذر از نعمت برق برخوردارند ، افزود: در سال های اخیر ۳۵ روستا از نعمت برق در استان برخوردار شدند و ۳۵ روستای دیگر در مناطق محروم در دست اقدام است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اظهار کرد : ۸۹۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۵۰۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف با ۱۳۱۴دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۱۴۴ هزار کیلووات آمپر در شهرستان اشکذر وجود دارد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/udOf0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec