اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شهردار مجومرد از آغاز ارائه خدمات ساخت و ساز و ساماندهی سکونت غیربومیان مجومرد خبرداد

شناسه خبر : 96301 | تاریخ انتشار : : 03 بهمن 1399 - 15:34 | ارسال توسط :

شهردار مجومرد از انجام اولین بازدید کارشناسان این شهرداری در رابطه با امور ساخت و ساز طی هفته گذشته خبر داد و گفت: از این پس شهروندان مجومرد می‌توانند در رابطه با امور مربوط به پروانه ساختمانی، مکاتبات آب و برق و گاز را به شهرداری مجومرد مراجعه کنند.

به گزارش اشکذر خبر؛ سیدهادی حسینی شهردار مجومرد بر ساماندهی سکونت غیربومی‌ها در مجومرد تاکید کرد.

حسینی در نشست مشترکی که با حضور کارشناسان نیروی انتظامی و بنگاه داران املاک شهر مجومرد برگزارشد؛ با اشاره به مشکلات ناشی از سکونت افراد مهاجر در این شهر و ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی سکونت افراد غیر بومی گفت: نگرانی مردم از حضور برخی از غیربومی ها واقع بینانه است و یکی از برنامه‌های مدیریت شهری مجومرد ساماندهی حضور اتباع و مهاجرین است و نباید سکونت این افراد؛ عامل نگرانی شهروندان شود و در همین رابطه خواستار همکاری بنگاهداران املاک دراین زمینه شد.

همچنین شهردار مجومرد از انجام اولین بازدید کارشناسان این شهرداری در رابطه با امور ساخت و ساز طی هفته گذشته خبر داد و گفت: از این پس شهروندان مجومرد می‌توانند در رابطه با امور مربوط به پروانه ساختمانی، مکاتبات آب و برق و گاز را به شهرداری مجومرد مراجعه کنند.

حسینی در همین رابطه افزود: بزودی با اعلام شناسه ملی شهرداری مجومرد و افتتاح حساب امکان دریافت عوارض از جمله عوارض خودرو نیز فراهم می شود.

وی از تهیه سه دستگاه سیستم رایانه برای این شهرداری خبرداد و گفت: نرم افزار حسابداری شهرداری مجومرد نیز تهیه و نصب شده است که این شهرداری برای نصب نرم افزار شهرسازی نیز به ۶۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

اولین شهردار مجومرد در مورد تامین نیروی انسانی شهرداری نیز گفت: هماهنگی لازم برای جذب سه نفر در رشته های عمران، مالی و آی‌تی با سازمان همیاری‌های شهرداری صورت گرفته و این افراد در آزمون بعدی استخدامی دستگاههای دولتی جذب خواهند شد.

بنابر این گزارش حسینی با تاکید بر اینکه بهسازی ورودی مجومرد و تکمیل میدان گردشگری از اولویت‌های شهردای است؛ بیان کرد: هم اکنون بیشترین وقت و تلاش ما برای تهیه و تدارک زیرساخت های همچون تجهیزات، تامین نیرو و ساختار اداری صرف شده است و عمران شهری با تکمیل میدان نیمه تمام گردشگری و بهسازی ورودی شهر آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه بزودی راههای ارتباطی شهروندان با شهردار برای دریافت نقطه نظرات آنان اعلام خواهدشد اظهار داشت: درپی اعلام مشکلات کوچه سجاد ۴ توسط یک شهروند درفضای مجازی ؛ مشکلات این کوچه بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4BAmr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec