اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شهردار اشکذر به مناسبت درگذشت پدر شهید ابوالقاسم مختاری پیام تسلیت صادر کرد

شناسه خبر : 90697 | تاریخ انتشار : : 18 فروردین 1399 - 15:38 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی درگذشت مرحوم حاج علی مختاری حسن آباد؛ پدر شهید ابوالقاسم مختاری مهدی جعفری پور شهردار اشکذر به منظور ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم پیام تسلیت صادر کرد. شهردار اشکذر در پیام خود آورده است: برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در […]

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی درگذشت مرحوم حاج علی مختاری حسن آباد؛ پدر شهید ابوالقاسم مختاری مهدی جعفری پور شهردار اشکذر به منظور ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم پیام تسلیت صادر کرد.

شهردار اشکذر در پیام خود آورده است:

برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از عزیزترین سرمایه های خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود. آنان رضای حق تعالی را در کمال بندگی یافتند و سبک بال و آرام راه رجعت به مقصود و معبود را طی نمودند.

مرحوم حاج علی مختاری پدر شهید والامقام ابوالقاسم مختاری پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به ‌سوی معبود خویش شتافت، به روح این سفرکرده به ملکوت و فرزند شهیدش درود می‌فرستم و ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترم شان، از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده به ملکوت و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم.

انشاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سرور و سالار شهیدان محشور و همجوار گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SkbLG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec