اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شهردار اشکذر برنامه‌های کمیته استقبال از میهمانان نوروز را تشریح کرد

شناسه خبر : 89691 | تاریخ انتشار : : 08 اسفند 1398 - 13:32 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر مهدی جعفری پور شهردار اشکذر از تشکیل کمیته استقبال از میهمانان نوروزی در شهرداری اشکذر خبر داد. وی با اشاره مدت زمان باقی مانده تا ایام عید نوروز گفت: نظافت جاده سنتو و حرس درختان رفوژ وسط و همچنین آماده سازی پارک اشکی جهت استفاده مسافران نوروزی از جمله برنامه‌های در […]

به گزارش اشکذر خبر مهدی جعفری پور شهردار اشکذر از تشکیل کمیته استقبال از میهمانان نوروزی در شهرداری اشکذر خبر داد.

وی با اشاره مدت زمان باقی مانده تا ایام عید نوروز گفت: نظافت جاده سنتو و حرس درختان رفوژ وسط و همچنین آماده سازی پارک اشکی جهت استفاده مسافران نوروزی از جمله برنامه‌های در دست اقدام این کمیته می‌باشد.

شهردار اشکذر با تاکید بر تاثیر جلوه های بصری در روحیه شهروندان گفت: رنگ آمیزی بیش از۱۲۰۰ تیر برق وسط بلوارها با رنگ فیروزه ای و اتمام عملیات میدان بسیج اشکذر از جمله اقدامات شهرداری در این راستا میباشد.

جعفری پور در دامه به روکش آسفالت خیابان آیت الله فیروزآبادی و شهید برزگری رضوانشهر اشاره کرد و گفت: در این کمیته درختکاری و گلکاری معابر سطح شهر و معابر خیابان امام خمینی (ره) نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی در پایان تاکید کرد: رنگ آمیزی جداول سطح شهر نیز در چند روز مانده به عید انجام خواهد شد و المانهای نوروزی و گلدانهای گل آماده شده است که در روز ۲۵ اسفند نصب خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BCUR7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec